-50%

4 ВО 1 РАКАВИЦА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Вашите домашни миленичиња заслужуваат подеднакво добра нега исто како и луѓето. Можно ли е да ја добијат, без влакна насекаде, на облеката, тепихот, креветот итн?

Можно е, да, со нашата 4 во 1 ракавица за кучиња и мачки

 • За чешлање
 • За масажа
 • За капење
 • За отстранување на влакната

Сега можете да имате и задоволно милениче и чист дом. Со над 180 силиконски топчиња, гарантира вистинско уживање!

Универзална големина

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

4 во 1 ракавица за кучиња и мачки

 

Да ли некогаш сте се соочиле со следниов проблем: Насобрани влакна од милениците насекаде, на креветот, на облеката најмногу, на тепихот… од друга страна, си ги сакате миленичињата и не сакате да ги исфрлите од дома никако?!

Сега имаме фантастично решение за проблемот, а тоа е нашата 4 во 1 ракавица за чешлање, масажа и капење на домашните миленици, но и за отстранување на влакната!

4 во 1 ракавица, дизајнирана со многу труд и љубов кон кучињата и мачките, како и кон нивните сопственици!

4 во 1 ракавица

Ракавицата е со 5 прста, изработена од мек и пријатен материјал кој лесно се витка, па ракавицата уште полесно се прилагодува на сечија рака. Силиконската површина со многубројни нежни топчиња, Ви овозможува ефикасно отстранување на влакната. Има преку 180 силиконски топчиња, меки, испапчени, за да уживаат Вашите миленици во масажата- едноставно, ќе го обожаваат овој производ!

4 во 1 ракавица

 1. За чешлање
 2. За масажа
 3. За капење
 4. За отстранување влакна од облеката, тепихот итн.

Откако ќе се насоберат на ракавицата, влакната се чистат од неа многу брзо и лесно, со само еден потег. Едноставно ставете ја ракавицата под вода и поминете преку неа со другата рака.

4 во 1 ракавица

Карактеристики:
 • Има преку 180 силиконски топчиња кои пружаат вистинско задоволство
 • Брзно и лесно чистење на влакната кои се задржуваат на ракавицата
 • За масажа, капење, чешлање и отстранување на влакна
 • Универзална големина
 • Врвен ЕКО материјал
 • Погодна е за сите раси и возрасти на миленичиња
 • Производот е подржан од светската организација за миленичиња

4 во 1 ракавица за кучиња и мачки

4 во 1 ракавица

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “4 ВО 1 РАКАВИЦА ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА