-60%

5 во 1 расклоплива фотеља на надувување за во вода

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

5 во 1 расклоплива фотеља на надувување за во вода

Оригинален производ за забава и слободно време, кој можете да го користите во базен, езеро или море. Опуштете го секој мускул во вашето тело со помош на нашата пловечка фотеља.

Контролирајте ја вашата положба брзо и лесно. Без оглед на тоа дали седите сосема исправени или лежите, ќе доживеете преубаво искуство.

Фотељата е на расклопување, а седиштето и флексибилниот наслон овозможуваат лесно да се склопи.

Во оваа пловечка фотеља за одмор секогаш ќе бидете полунаводенети, па лесно ќе се разладувате под жешкото, летно сонце.

Голема акција- 799 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/golem-bebeshki-avion-dushek-za-deca

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Расклоплива фотеља на надувување за во вода

Оригинален производ за забава и слободно време, кој можете да го користите во базен, езеро или море. Опуштете го секој мускул во вашето тело со помош на нашата пловечка фотеља.

Контролирајте ја вашата положба брзо и лесно. Без оглед на тоа дали седите сосема исправени или лежите, ќе доживеете преубаво искуство.

Седиштето и флексибилниот наслон овозможуваат лесно да се склопи. Едноставно издишете ја фотељата и спакувајте ја во својот багаж. Фотељата содржи пловечко перниче за глава и потпора за нозете, па пливачите со часови ќе можат да се опуштаат во базен и да уживаат во секој миг од својот одмор.

Во оваа пловечка фотеља за одмор секогаш ќе бидете полунаводенети, па лесно ќе се разладувате под жешкото, летно сонце.

ОПУШТЕТЕ СЕ И УЖИВАЈТЕ ВО СОНЧАЊЕТО – Иако не треба да се користи како средство за спасување, погоден е за помош при пливање.

5 во 1 пловечката фотеља за во вода е со максимална големина од 100 x 120 цм, со три пловечки топки. Бидејќи е на расклопување, лесно може да се претвори во лежалка, наслон, душек и спортско седиште.

Карактеристики:

 • Фотељата е ергономски дизајнирана и прекриена со ПВЦ пресувана ткаенина и најлонски мрежаст материјал кој обезбедува сигурност.
 • Без мирис, не содржи токсични материи, безбедна и безопасна за вашето здравје.
 • Со децата можете да си играте во базенот, се препорачува децата да се под надзор на родител.
 • Пловечката фотеља има систем за надувување кој што може да се заклучи. Компактен е, може да се склопи, лесно да се надува и издува.
 • Нема потреба да се грижите за ограничување на издржливоста. Иако е лесна, фотељата може да издржи 130кг

Расклоплива фотеља на надувување за во вода

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Боја

Сина, Жолта, Портокалова

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 во 1 расклоплива фотеља на надувување за во вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА