-50%

5 Second Fix лепило за се

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.


Лепакот 5 second fix е всушност течна смола која ги лепи предметите за 3 секунди.

Искористете ја магијата на течната смола која цврсто ги лепи предметите од било каков материјал и подлога.

Многу едноставно! Само нанесете од лепилото и активирајте го УВ светлото за трајно лепење за само 3 секунди! 5 Second Fix лепакот е водоотпорен и предметите ќе ви бидат херметички залепени. Можете да го користите за порцелан, кожа, бакар, дрво, метал, ПВЦ, пластика, стакло и за многу други материјали.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Лепакот 5 second fix е всушност течна смола која ги лепи предметите за 3 секунди. Искористете ја магијата на течната смола која цврсто ги лепи предметите од било каков материјал и подлога.

Само нанесете од лепилото и активирајте го УВ светлото за трајно лепење за само 3 секунди! 5 Second Fix лепакот е водоотпорен и предметите ќе ви бидат херметички залепени. Можете да го користите за порцелан, кожа, бакар, дрво, метал, ПВЦ, пластика, стакло и за многу други материјали.


За разлика од другите, ова лепило не се стврднува во резервоарот, не истекува околу залепеното место, едноставно не остава никакви траги. Нема ни да забележите дека предметите некогаш биле искршени!

Заштедете! Сега немате потреба од мајстори и никакви поправки, со ова лепило можете да поправите се сами!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “5 Second Fix лепило за се”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА