-50%

СЕЦКО 9 ВО 1- РЕНДЕ, ЦЕДИЛКА, ЧИНИЈА…

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Благодарение на 9 во 1 сецкото, засекогаш ќе заборавите на несредена и расфрлана кујна, на десетици ножеви и уште толку чинии! Сега можете да ги измиете, исцедите, исечкате и складирате намирниците-се на едно место. И не само во еден облик, туку во неколку различни облици по Ваша желба.

Сецкото има екстра остри сечила кои гарантираат брзо и безбедно сечкање на овошје, зеленчук и др. Многу лесно се монтира и одржува. Идеален е за секаков вид на салати, помфрит, шампињони…

Сетот содржи 7 различни продолжетоци за сецкање, рендање, мелење, сигурносна рачка и сад со цедилка.

Супер цена- 649 ден.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија

shutterstock_192277082             rejting

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Сецко 9 во 1- ренде, цедилка, чинија…

 

9 во 1

Ви го претставуваме најдобриот помошник во Вашата кујна- мултифункционален сецко 9 во 1. Измијте, исцедете и исецкајте овошје и зеленчук, се во еден сад! Неверојатно, зар не?

Благодарение на овој сецко, ќе заборавите на расфрлана и несредена кујна, 10 ножеви на масата и уште толку чинии. Сега можете да направите се на едно место, можете и да ставите повеќе состојки во садот и да правите најразлични облици.

 

9 во 1

9 во 1 сецкото е направен од висококвалитетен ЕКО материјал, нетоксичен, издржлив и практичен, долготраен. Има удобна рачка, па со него можете да управувате само со една рака. Стабилен и не ја гребе работната маса.

9 во 1 сецко- Вашиот верен помошник во кујната. Сецкајте, рендајте, сечкајте, мелете… Мултифункционален е и Ви нуди повеќе опции.

9 во 1

Има екстра остри и силни ножеви кои гарантираат брзо сечкање или ренадање во различни варијанти, се во зависнот од тоа кој продолжеток ќе го изберете. Многу лесно се монтира, а во сеото има и сигурносна рачка. Дизајниран да зазема минимален простор во кујната!

Сецко 9 во 1- Идеален за спремање на салати, помфрит, шампињони…

9 во 1

Сетот содржи: 

 • 7 различни делови за сечкање
 • Сигурносна рачка
 • Сад со цедилка

Материјал: Пластика и нерѓосувачки челик

9 во 1

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “СЕЦКО 9 ВО 1- РЕНДЕ, ЦЕДИЛКА, ЧИНИЈА…”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА