-50%

Aqua Dog сад за вода

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Aqua Dog е спрецијално дизајниран производ за Вашето куче, во облик на флаша е, со мал сад за пиење на врвот. Ви овозможува секогаш да имате резерва вода за Вашето милениче, каде и да се наоѓате и кога и да излезете од дома.

Совршен изум кој кучињата го обожаваат, ќе го засакате и Вие!

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Aqua Dog сад за вода

Aqua Dog -Иако на прв поглед изгледа како обична спортска флаша, сепак овој производ е нешто сосема друго, но исто така добро. Фантастичен сад за вода за Вашето куче, кој кој му овозможува резерва на вода кога и да затреба! Aqua Dog е спрецијално дизајнирана флашичка за кучиња која можете насекаде да ја носите со Вас и Вашиот верен пријател!

Aqua Dog

Слободно превртете го производот- од него нема да истече ни една капка вода. Но затоа кога ќе го притиснете „телото„ на Aqua Dog флашата. ќе се појави вода на врвот. Како од вистински извот-свежа, чиста и спремна за Вашето милениче. Најдобро од се е што валканата вода што останува, не може да се врати внатре!
Носета ја флашата насекаде каде што одите со Вашето куче. На прошетка, додека си играте во паркот, на излет, патување и воопшто нема да мора да размислувате за тоа како да му обезбетите и како да му послужите вода на Вашиот пријател- пес.
Овој совршен изум представува софистицирано решение за одржување хидрираност на Вашето куче кога сте надвор од дома. Милениците го обожаваат, ќе го засакате и Вие!

Aqua Dog е спрецијализирано шише за кучиња, кое на врвот има посебен сад за пиење. Шишето е 530мл.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Aqua Dog сад за вода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА