-59%

Barrier Balm Британски препарат против алергија на полен

Original price was: 1,099.00 ден.Current price is: 449.00 ден.

Не дозволувајте алергијата на полен да ви го уништи летото! Бариерниот мелем го заробува поленот и прашината, спречувајќи ги алергените да влезат во носот за да ги ублажат симптомите. Користете го секојдневно за време на сезоната на полен за трајно олеснување. Бариер балсам не содржи хемиски лекови.

Бариерниот мелем не содржи никакви лекови. 100% природен, направен со екстракт од алое вера за секојдневна употреба. Barrier Balm е дизајниран да ги ублажува симптомите на поленска треска, алергии на домашни миленици и прашина.

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ – Може да го користат веганите и вегетаријанците. Погоден и за возрасни и за деца.

Може да Ве интересира

Корејски хит – АНТИЦЕЛУЛИТНИ ФЛАСТЕРИ ЗА СЛАБЕЕЊЕ

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Не дозволувајте алергијата на полен да ви го уништи летото! Бариерниот мелем го заробува поленот и прашината, спречувајќи ги алергените да влезат во носот за да ги ублажат симптомите. Користете го секојдневно за време на сезоната на полен за трајно олеснување. Бариер балсам не содржи хемиски лекови.

 

БЕЗБЕДНИ СОСТОЈКИ – Бариерниот мелем е без лекови. Направен е со екстракт од алое вера за секојдневна употреба.

ЗА ОБЛАГУВАЊЕ НА СИМПТОМИТЕ – Бариерниот балсам е дизајниран да ги ублажува симптомите на поленска треска, алергии на домашни миленици и прашина.

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ – Може да го користат веганите и вегетаријанците. Погоден и за возрасни и за деца.

 

Содржина на пакувањето: Пакување од 50 гр.

Како да се користи?
Користејќи го вашиот прст или памук, едноставно нанесете мала количина од производот околу работ на секоја ноздра.

Информација за продуктот
Бариерен мелем – за природно олеснување на симптомите на поленска треска и за спречување на понатамошни симптоми.

Предупредувања или ограничувања
Да се ​​чува подалеку од дофат на деца, само за надворешна употреба. Ако се појави иритација, прекинете ја употребата.

Спецификација на производот
Минерално масло, парафински восок, екстракт од алое вера.

Barrier Balm Британска подготовка против алергија на полен

 

Купувајте паметно – само во продажбата на Tron Shop. Овој производ не е достапен во продавниците.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Barrier Balm Британски препарат против алергија на полен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА