-50%

ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 749.00 ден.


Цедењето сок никогаш не било поинтересно. За неколку моменти ќе добиете 100% природен домашен сок!

Идеален за цедење калинки, лимони, портокали – портокали, грејпфрути…

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК


Многу е лесно да се исцедат лимони, портокали, јаболка, лубеници, грозје, киви и секое друго овошје и зеленчук.

Лесен за употреба и лесен за чистење. За неколку моменти ќе добиете целосно природен домашен сок!

 

Сите делови се изработени од нерѓосувачки челик и може да се мијат во машина за садови. Извонредно дизајниран, заштедува енергија и е еколошки.

Идеална за цедење калинки, лимони, портокали – портокали, грејпфрути…

Овошната преса е рачна цедалка со која можете да притиснете и цедите овошје и на тој начин да направите 100% природен и здрав напиток. Можете да го користите во ресторани, хотели и дома.

✅Не е потребно да се лупи кората како кај електричните цедалки. Едноставно исецкајте го омиленото овошје или зеленчук на парчиња, ставете ги во преса, притиснете и ќе добиете природен и здрав пијалок 100% здрав.

✅ Можете многу лесно да исцедите сок од портокал, лимон, грејпфрут или можете да ја направите вашата омилена овошна мешавина.

✅ Многу лесно се чисти, исплакнете ја само под млаз топла вода и сè е направено за 10 секунди.

ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЧЕЛИЧНА ПРЕСА И ЦЕДАЛКА ЗА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА