-50%

ТЕРМОС, вакум шише COCA COLA

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Вакум шише- термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитетен челик кој не ‘рѓосува. Едноставен за употреба, лесно ќе го носите само во една рака. Има капаче кај делот за пиење. Собира 500 мл. со висина од 19 цм и пречник 7 цм.

Пијалоците многу долго време ќе ви ги одржува топли или ладни, без разлика на тоа што пиете. Вода, чај, кафе, нес кафе итн. Искористете ја акцијата и бидете уникатни со новиот COCA COLA термос.

АКЦИЈА- само 499 ден.

http://tronshop.mk/proizvod/super-termos-za-avtomobil/

shutterstock_192277082             rejting

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Coca cola термос

 

Вакум шише- Coca cola термос за топли и ладни напитоци. Изработен е од квалитетен челик кој не ‘рѓосува. Едноставен за употреба, лесно ќе го носите само во една рака и има капаче кај делот за пиење. Собира 500 мл. со висина од 19 цм и пречник 7 цм.

Одржува и топло и ладно, што и да пиете. Кафе, чај, вода…

Можете да го ставите на кој било држач во автомобил.

 • Обложен со челик кој не ‘рѓосува
 • Вакуумска изолација
 • Идеално за топли напитоци, како и за ладни, за газирани пијалоци (вода, сок, кафе, чај итн.)
 • Лесно се отвара и се затвара
 • Од ЕКО материјал
 • Погоден за во автомобил
 • Интересен дизајн- како лименка од Coca cola

Coca cola термос

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ТЕРМОС, вакум шише COCA COLA”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА