-60%

ДЕТСКИ ШАТОР – ЗАМОК ЗА ДЕЦА

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 1,199.00 ден.


Има ли некој што како дете не сакал да гради колиби и куќи, да се крие под ќебе…?

Овој шатор ќе биде незаборавен и пријатен подарок за секое дете. Шаторскиот замок комбинира интересен дизајн и практичност во употреба.

– Многу корисно за секое дете во секое време, во секое време од годината, дома или во градината. Неверојатно многу интересни игри и приказни на кои можете само да помислите.

– Шаторот е незаменлив атрибут на слободното време во дворот или куќата за активна забава.

– Оваа тврдина ќе ја претстави совршената празнична атмосфера на пикник или викенд.

– Многу лесно и брзо се склопува и расклопува, а зазема многу малку простор при склопување.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ДЕТСКИ ШАТОР – ЗАМОК ЗА ДЕЦА

– Многу корисно за секое дете во секое време, во секое време од годината, дома или во градината. Неверојатно многу интересни игри и приказни на кои можете само да помислите.

– Шаторот е незаменлив атрибут на слободното време во дворот или куќата за активна забава.

– Оваа тврдина ќе ја претстави совршената празнична атмосфера на пикник или викенд.

– Многу лесно и брзо се склопува и расклопува, а зазема многу малку простор при склопување.

– Видете ги упатствата на една од сликите за монтирање и демонтирање на шаторот.


Има ли некој што како дете не сакал да гради колиби и куќи, да се крие под ќебе…?

Овој шатор ќе биде незаборавен и пријатен подарок за секое дете. Шаторскиот замок комбинира интересен дизајн и практичност во употреба.

– Многу корисно за секое дете во секое време, во секое време од годината, дома или во градината. Неверојатно многу интересни игри и приказни на кои можете само да помислите.

– Шаторот е незаменлив атрибут на слободното време во дворот или куќата за активна забава.

– Оваа тврдина ќе ја претстави совршената празнична атмосфера на пикник или викенд.

– Многу лесно и брзо се склопува и расклопува, а зазема многу малку простор при склопување.

– Видете ги упатствата на една од сликите за монтирање и демонтирање на шаторот.

Карактеристики на производот:
 • Издржлива конструкција, многу цврста,
 • Водоотпорен материјал кој истовремено е отпорен на сонце,
 • 100% ЕКО полиестер
 • Многу брзо и лесно склопување и расклопување,
 • Погоден на отворено, исто така и во затворен простор,
 • Монтажен влез во шаторот
 • На ѕидовите на шаторот има прозорци со ситна мрежа,
 • Идеален за подарок за сите прилики,
 • Материјалот е многу лесен за чистење и одржување,
 • Внатрешноста е доволно пространа за повеќе деца,
 • Шаторот одлично се вклопува во секоја просторија, но одличен е и за игра на отворено,
 • Целиот шатор може да се монтира и постави, исто така да се остави за неколку минути,
 • Шаторот доаѓа во оригинална фабричка торба за носење за да се транспортира или складира кога не е во употреба, исто така без да се грижите за губење на некој дел.

 

Големина на шатор:

– Дијаметар: 105 см

– Висина: 1,35 см

Боја розова или сина

Шаторот е без дополнителни реквизити (топки…)

Одличен избор за секое дете како подарок. Радувајте се мали принцови и принцези.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДЕТСКИ ШАТОР – ЗАМОК ЗА ДЕЦА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА