-42%

Дигитален слушен апарат

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 699.00 ден.


Дигитален слушен апарат

Дигитално програмабилно слушно помагало, минијатурни димензии, еден од најмалите BTE (издувни) модели.

Многу силен, погоден за сериозно оштетување на слухот.

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дигитален слушен апарат

Деветканален дигитален програмабилен слушен апарат, минијатурни димензии, еден од најмалите BTE (издувни) модели.

Многу силен, погоден за сериозно оштетување на слухот. Има најнови дигитални технологии за корекција на оштетен слух, намалување на шумот, насочен (насочен) микрофон…

Користи цинк-воздух батерија од типот 13. Има Telecoil – за системи со јамка на вратот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дигитален слушен апарат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА