-46%

ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 749.00 ден.


Технолошки уред од најновата генерација, кој ги стимулира виталните точки на човечкото тело со испраќање нискофреквентни електрични импулси, а со тоа ги имитира техниките на традиционалната кинеска медицина.

Има осум различни програми за терапија:

мозочен удар, масажа, акупунктура, манипулација, стружење, вендузи, намалување на телесната тежина, имунотерапија.

Секоја програма има свој специфичен ефект.

Функции на уредот:
 • ублажување на симптомите на акутни, хронични заболувања, како што се настинки, запек, главоболки, хипертензија, невралгија, неврастенија, артритис, ревматизам, вкочанет врат, болки во долниот дел на грбот, грбот, стомакот итн.
 • електростимулација за развој и тонус на мускулното ткиво
 • ублажување или целосно неутрализирање на болката во уморни или повредени мускули
 • забрзување на протокот на крв и помагање за обновување на повреденото ткиво
 • релаксација и одмор, релакс масажа
 • стимулација на виталните точки за акупунктура, каде што здравјето на луѓето е клучно
 • губење на тежината со разградување на масното ткиво преку електромасажа

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА

Технолошки уред од најновата генерација, кој ги стимулира виталните точки на човечкото тело со испраќање нискофреквентни електрични импулси, а со тоа ги имитира техниките на традиционалната кинеска медицина.

Има осум различни програми за терапија:

мозочен удар, масажа, акупунктура, манипулација, стружење, вендузи, намалување на телесната тежина, имунотерапија.

Секоја програма има свој специфичен ефект.

 Функции на уредот:

 • ублажување на симптомите на акутни, хронични заболувања, како што се настинки, запек, главоболки, хипертензија, невралгија, неврастенија, артритис, ревматизам, вкочанет врат, болки во долниот дел на грбот, грбот, стомакот итн.
 • електростимулација за развој и тонус на мускулното ткиво
 • ублажување или целосно неутрализирање на болката во уморни или повредени мускули
 • забрзување на протокот на крв и помагање за обновување на повреденото ткиво
 • релаксација и одмор, релакс масажа
 • стимулација на виталните точки за акупунктура, каде што здравјето на луѓето е клучно
 • губење на тежината со разградување на масното ткиво преку електромасажа

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ДИГИТАЛНА ЕЛЕКТРО ТЕРАПИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА