-64%

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ

Original price was: 1,259.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Револуционерна иновација на пазарот: Електричен чешел за мажи, за прв пат кај нас!

Совршен е за стилизирање на косата и брадата, за обликување и исправање. Идеално за мажите кои сакаат секогаш да бидат средени.

Понудата е ограничена.

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ


Револуционерна иновација на пазарот: Електричен чешел за мажи, вистински светски хит. За прв пат кај нас!

Електричен чешел за мажи со подолга коса или брада. За мажи со стил. За само половина минута со овој електричен чешел ќе имате фризура или брада од соништата.

Понудата е ограничена.

Електричен чешел за мажи за исправување на брадата за обликување на косата Брзо обликување на косата и брадата: во комбинација со чешел за загревање и четка за чешел. Како добар електричен брич или дури и мелем за усни, чешелот за коса треба да биде главен дел од вашиот арсенал за нега на коса и брада. Тие може да се користат за стилизирање на фризури или за исправување на заплетканите бради. Некои може дури и да ги удвојат четките за лице за да ги полираат брадите или мустаќите. Брз фризер за мажи нуди професионално обликување на косата во движење! ВОЛУМИНИ права коса, без оштетувања.

 

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Зголемете ја косата, исправете ја и исправете ја кадравата коса
 • ЕКО материјал
 • Без оштетување на косата
 • Безбедна употреба: чешелот делува како заштитна обвивка против грејачот на плочата за да спречи прегревање на косата
 • Лесен за користење: Едноставно исчешлајте за да ја поправите неуредната коса.
 • Брзо загревање: се загрева во рок од 15 секунди
 • Намалете го шишањето и чешлањето
 • Долготраен резултат: Неверојатни перформанси кои траат цел ден
 • Лесна и ергономска рачка: Удобна за држење без чувство на умор.
ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ЕЛЕКТРИЧЕН ЧЕШЕЛ ЗА МАЖИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА