-44%

Massage Gun масажер за цело тело

Original price was: 3,599.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.


Пиштолот за масажа може да се користи за лекување и ублажување на повредите и болките како што се тениски лакт, потколеници за трчање, карпален тунел, стегнати раменици, болки во долниот дел на грбот итн. Масажата со овој производ може да го забрза времето за опоравување до 30% во случај на повреда на мускулите!

Мускулно олеснување – Дизајниран за ублажување на мускулната вкочанетост и болка, подобрување на циркулацијата на крвта и лимфата, ублажување на оштетувањето после тренинг, подобрување на целокупното здравје на меките ткива и мускулите на телото за да се спречи воспаление.

Ефикасно против целулит (Антицелулитна масажа)

Брзо полнење – Неговата брзина на полнење е многу брза, а со вградената Li-ion батерија со голем капацитет од 2000mAh може да обезбеди 2-3 часа работа.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Massage Gun масажер за цело тело

Дизајниран е да го ублажи вкочанетоста и болката во мускулите, да ја подобри циркулацијата на крвта и лимфата, да го ублажи оштетувањето после вежбање, да го подобри целокупното здравје на меките ткива и мускулите и да спречи воспаление.

Последиците од модерниот и урбаниот живот, каде што постојано брзаме, работиме работи за кои е потребно да стоиме предолго или предолго да седиме во канцеларии со несоодветна положба на телото и ‘рбетот, што предизвикува замор и болки во мускулите, ќе ја решат МАСАЖАТА ПИШТОЛ!

– Карактеристики:

Мускулно олеснување – Дизајниран за ублажување на мускулната вкочанетост и болка, подобрување на циркулацијата на крвта и лимфата, ублажување на оштетувањето после тренинг, подобрување на целокупното здравје на меките ткива и мускулите за да се спречи воспаление

Ефикасно против целулит (Антицелулитна масажа)

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:
 • Ефикасно против постојан целулит (Антицелулитна масажа);
 • Четири различни глави за масажа и 6 брзини – Опремени со четири различни глави за масажа кои им помагаат на корисниците да ги опуштат различните делови од телото;
 • Супер ладење – користи висококвалитетен мотор со неверојатни перформанси за ладење;
 • Прецизен калап за цврсто поврзување со куќиштето на носачот. Не генерира повеќе од 45 Db бучава за време на работата;
 • Брзо полнење – благодарение на вградената Li-ion батерија, може да обезбеди 2-3 часа работа. Тој е безжичен и лесен за користење;
 • Капацитет на батеријата: 2000 mAh;
 • Брзина: 2100 – 3600 вртежи во минута;
 • Опсег: 1 – 6 брзини;
 • Четири глави за масажа;
 • Материјал: ABS и силициум;

Пакетот содржи:
 • 1x пиштол за масажа;
 • 4x додаток за масажа;
 • 1x адаптер за напојување;
 • 1x Инструкции на англиски јазик.

Пиштолот за масажа може да се користи за лекување и ублажување на повредите и болките како што се тениски лакт, потколеници за трчање, карпален тунел, затегнати раменици, болки во долниот дел на грбот итн. Масажата со овој производ може да го забрза времето за опоравување до 30% во случај на повреда на мускулите!

ЕЛЕКТРИЧЕН МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Massage Gun масажер за цело тело”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА