-50%

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.


Со нашиот беспрекорен електричен молив за веѓи, можете да добиете совршена форма за неколку секунди.

Нашиот неверојатен електричен молив за веѓи е првата алатка за прецизно отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Електричниот молив за обликување веѓи е идеален за да можете да ја добиете совршената форма за неколку секунди.

Нашето неверојатно електрично моливче за веѓи е првата прецизна алатка за отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

Главни карактеристики:
 • Веднаш и безболно ги отстранува несаканите влакна на лицето без потреба од восок, пинцети или прамени
 • Технологијата на вртење ја скенира косата од која било должина
 • Позлатена глава од 18 карати – хипоалергична и нежна за сите типови кожа
 • Вградена светлина, за да можете убаво да го видите обликот на веѓите
 • Елегантно, компактно и дискретно пенкало – напојува со батерии (батеријата не е вклучена), толку одлично за патување
 • Подвижна глава за лесно чистење
 • Одобрено од дерматолог
 • Без иритација, убоди, исеченици, модринки, црвенило или изгореници

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

 

1 преглед за ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

 1. Дијана

  Пенкалово многу ми се најде, попрактично ми е од обичното кубење на веѓите.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА