-50%

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

(1 Преглед на корисник)

449.00 ден


Со нашиот беспрекорен електричен молив за веѓи, можете да добиете совршена форма за неколку секунди.

Нашиот неверојатен електричен молив за веѓи е првата алатка за прецизно отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

Електричниот молив за обликување веѓи е идеален за да можете да ја добиете совршената форма за неколку секунди.

Нашето неверојатно електрично моливче за веѓи е првата прецизна алатка за отстранување на влакна, опремена со најнова технологија, микро прецизност која ви овозможува да ги обликувате вашите веѓи, моментално и безболно, создавајќи неверојатно убави резултати. За разлика од традиционалните начини на средување на веѓите, овој молив не поттикнува црвенило или иритација на кожата. Нашиот молив за веѓи е одобрен од дерматолог, бидејќи неговата глава е изработена од 18 каратно злато за да спречи хипоалергени.

Брзо и практично за лесно обликување на веѓите, дискретно и преносливо за употреба во секое време и каде било.

Главни карактеристики:
 • Веднаш и безболно ги отстранува несаканите влакна на лицето без потреба од восок, пинцети или прамени
 • Технологијата на вртење ја скенира косата од која било должина
 • Позлатена глава од 18 карати – хипоалергична и нежна за сите типови кожа
 • Вградена светлина, за да можете убаво да го видите обликот на веѓите
 • Елегантно, компактно и дискретно пенкало – напојува со батерии (батеријата не е вклучена), толку одлично за патување
 • Подвижна глава за лесно чистење
 • Одобрено од дерматолог
 • Без иритација, убоди, исеченици, модринки, црвенило или изгореници

ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

 

1 преглед за ЕЛЕКТРИЧЕН МОЛИВ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ НА ВЕЃИ

 1. Дијана

  Пенкалово многу ми се најде, попрактично ми е од обичното кубење на веѓите.

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА