-62%

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 499.00 ден.


Чувајте ги вашите стапала да изгледаат убаво и мазно на допир Velvet Smooth File ја отстранува грубата кожа за само неколку минути и ги остава вашите стапала меки и мазни. Опремен е со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

Електрична турпија за педикир за нега на стапала, со која можете да добиете професионални резултати како во салон, во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имајте стапала кои ќе изгледаат убаво и ќе бидат мазни на допир.

Ова е производ за стапала, со кој можете да добиете професионални резултати како во салон, но во удобноста на вашиот дом и кога тоа ви одговара.

Имено, задебелена кожа на стапалата, особено на потпетиците, може да настане од повеќе причини, вклучувајќи го начинот на одење, неудобните или несоодветните чевли, па дури и склоноста кон сува кожа на стапалата.

Освен што не изгледа убаво и може да биде непријатно, испуканата и сува кожа на овој дел од телото претставува и ризик по здравјето: може да биде причина за длабоки болни пукнатини во кои бактериите можат да предизвикаат воспалителни процеси. За да се спречи ова, вишокот тврда и задебелена кожа мора редовно да се отстранува, што не е лесна и забавна работа – додека Шол не нè запозна со Velvet Smooth – практичен и лесен начин да се ослободиме од тој вишок.

Електричната датотека за нега на стапала за педикир е опремена со валјак за отстранување на стандардната задебелена кожа.

ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

 

1 преглед за ЕЛЕКТРИЧНА ТУРПИЈА ЗА ПЕДИКИР

 1. Валентина

  Не очекував дека ќе има и резервно каменче 🙂 пријатно сум изненадена. А моите стапала се нежни и меки

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА