-56%

ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.


На пазарот има многу производи наменети за болки во зглобовите, но тие само ја отстрануваат болката и непријатноста, но не ја решаваат нивната причина. Овој лек против болки има аналгетски и антиинфламаторно дејство. Тој е многу ефикасен во ублажување на болката и е лесен за употреба.

Кога медицината веќе не може да помогне и болката станува посилна, а состојбата на зглобовите се влошува, тогаш единствениот спас е во овие фантастични корејски фластери.

Претставуваме нов, револуционерен производ – лепенки за колено кои ја елиминираат болката во коленото, рамото, зглобовите, грбот, вратот…

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ

 

На пазарот има многу производи наменети за болки во зглобовите, но тие само ја отстрануваат болката и непријатноста, но не ја решаваат нивната причина. Овој лек против болки има аналгетски и антиинфламаторно дејство. Тој е многу ефикасен во ублажување на болката и е лесен за употреба.

Кога медицината веќе не може да помогне и болката станува посилна, а состојбата на зглобовите се влошува, тогаш единствениот спас е во овие фантастични корејски фластери.

Ви претставуваме нов, револуционерен производ – фластери за колено кои ја елиминираат болката во коленото, рамото, зглобовите, грбот, вратот…

Нанесете на чиста и сува кожа и фластерот ќе делува 12 часа.

Крпен за колена – фластери направени според традиционалната корејска медицина од сладок пелин, ретко растение кое со векови се користи за лекување на многу болести.


Индикации: ревматизам, болки во мускулите, исчашувања, модринки, исчашувања…

Контраиндикации: бременост, отворени рани и оштетување на кожата.

Состав: пелин, сушен ѓумбир, синтетички мошус, ментол, метил салицилат, камфор.

Да се ​​чува на собна температура!

Забелешка: Една кутија содржи 12 фластери!

Исклучително здрави состојки кои содржат лепенки за колено го подобруваат имунитетот и отпорноста на телото. Фластери со универзална големина може да се прилагодат на сите големини на колена и зглобови. Тие се погодни за сите возрасти и тежини.

 

 

1 преглед за ФЛАСТЕРИ ПРОТИВ БОЛКИ

 1. Ленче

  Редовно ги користам за колената и задоволна сум. Ги нарачав сега за вратот, се надевам дека пак ќе се покажат како ефикасни

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА