-56%

Flex Seal течна гума во конзерва

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 699.00 ден.


Flex Seal е течна гума во конзерва! Користете секаде каде што ви треба водоотпорна, флексибилна гумена облога,

Се нанесува непречено и брзо, покривајќи вода, воздух и влага.

Неопасен, нетоксичен, незапалив, отпорен на УВ.  Дури и безбеден за луѓето, растенијата и животните кога е целосно сув.

Спречува ‘рѓа и корозија. Отпорен на мувла и хемикалии .

Oвој производ идеално се комбинира со Flex Tape

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Најлесен и најдобар начин да го запрете протекувањето или протекувањето!

Flex Seal е течна гума во конзерва! Користете секаде каде што ви треба водоотпорна, флексибилна гумена облога

Се нанесува непречено и брзо, покривајќи вода, воздух и влага.

Неопасен, нетоксичен, незапалив, отпорен на УВ. Дури и безбеден за растенијата и животните кога е целосно сув.

Спречува ‘рѓа и корозија. Отпорен на мувла и хемикалии.

 • Флекс гумата е во течна состојба и можете лесно да ја истурите директно преку пукнатината и веднаш да ја пополните штетата,
 • Многу лесна за употреба, бидејќи лесно се расфрла и се размачкува на која било површина. Се суши многу брзо и се претвора во супер силен, флексибилен, водоотпорен гумен намаз. После тоа, се формира заштитен слој кој целосно го блокира воздухот, водата, влагата на која било површина и во какви било услови.
 • Формира издржлива, непропустлива бариера која е исклучително отпорна на дожд, снег, сонце, ветер, град, воздух, влага, УВ зраци, екстремни температури или природни катастрофи.
 • Апликацијата е неверојатна и повеќекратна. Користете ја оваа течна гума како облога за олуците, за да не рѓосуваат и да траат со години. Нанесете еден слој на лимениот покрив за да ја елиминирате можноста од корозија. Освежете го подрумот и заштитете го од влага. Лесно премачкајте ја внатрешноста на базенот и ќе добиете инстант финиш подготвен за вода, можете да ги пополните пукнатините на асфалтот околу куќата и многу повеќе.
 • Супер густата структура спречува капење и протекување при нанесување, а голема дополнителна предност е што можете да ја нанесете на влажна површина без никакви проблеми.
 • Сосема е безбеденa за употреба и нема штетни ефекти, 100% ECO, така што можете да го користите без страв за деца, домашни миленици или растенија.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Flex Seal течна гума во конзерва”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА