-64%

FLEX TAPE САМОЛЕПЛИВА ВОДООТПОРНА ТРАКА

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 249.00 ден.

 • FLEX TAPE  траката може да се издржи топло или ладно, влажно или суво … дури и под вода!
 • FLEX TAPE траката веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.
 • FLEX TAPE траката е екстра широка (10cm и 20cm) и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!
 • FLEX TAPE траката е отпорена на УВ зраци, еколошки и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!

Достапен е во две бои:

 • БЕЛА
 • ЦРНА

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Flex tape

 

FLEX TAPE TРАКА – специјално направена за да биде флексибилна, дебела и гумена и одговара на која било форма или предмет.

 • FLEX TAPE  траката може да се издржи топло или ладно, влажно или суво … дури и под вода!
 • FLEX TAPE траката веднаш ги затвора дупките од вода, воздух и влага и создава супер силна и флексибилна, водоотпорна бариера.
 • FLEX TAPE траката е екстра широка (10cm и 20cm) и може брзо да покрие големи пукнатини, празнини и дупки!
 • FLEX TAPE траката е отпорена на УВ зраци, еколошки и има широк температурен опсег за да може да се користи во екстремни временски услови!

Број 1 за решавање на вашите проблеми! Одлично е и во зима и во лето!

Достапен е во две бои:
 • БЕЛА
 • ЦРНА
Boja

,

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА