-54%

ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Шифра на производ: 204
Почестете ги вашите деца со најлудата водена забава ова лето. Врзете ги појасите – ОДИМЕ!

Најубавиот пловечки авион не само што ќе импресионира со својот дизајн, туку и со својата неверојатна безбедност. Благодарение на крилјата и опашката, овој душек е невозможно сам да се преврти, дури и на големи бранови.

ФАНТАСТИЧЕН ДИЗАЈН: Прекрасната форма на авионот ќе го воведе вашето бебе во радоста на водата, погодна за деца од 1-5 години.

БЕЗБЕДНОСТ ЕФЕКТ: Мазни отвори за нозете, издржливи и со голема пловна поддршка. Прстените одржуваат рамнотежа од двете страни, нема да се превртат.

ПРЕДНОСТИ ЗА ВАС: Додека вашите деца безбедно пливаат во базен, земете коктел покрај нив и играјте онлајн игри. Ако барате одлична платформа, тогаш посетете го ice-casino.dk. Со широк спектар на игри, привлечни промоции, практични банкарски методи и врвна поддршка за клиентите, тие се етаблираа како угледно име во индустријата. Уживајте во слободното време.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА

Почестете ги вашите деца со најлудата водена забава ова лето. Врзете ги појасите – ОДИМЕ!

Најубавиот пловечки авион не само што ќе импресионира со својот дизајн, туку и со својата неверојатна безбедност. Благодарение на крилјата и опашката, овој душек е невозможно сам да се преврти, дури и на големи бранови.

 

 • ФАНТАСТИЧЕН ДИЗАЈН: Прекрасната форма на авионот ќе го воведе вашето бебе во радоста на водата, погодна за деца од 1-5 години.
 • БЕЗБЕДНОСТ ЕФЕКТ: Мазни отвори за нозете, издржливи и со голема пловна поддршка. Прстените одржуваат рамнотежа од двете страни, нема да се превртат.
 • ИНТЕРЕСНА ИГРА: во авионот има волан, кој не само што им е омилен на децата, туку и практичен за држење.
 • МАТЕРИЈАЛ ВИСОКОКВАЛИТЕТ: Издржлив и со одлична пловна поддршка и сигурносни вентили, мазна основа за удобност.
 • ПОГОДЕН ЗА НОСЕЊЕ: Душекот е лесен за надувување и издишување, лесен за преклопување и носење на пат, зафаќа многу малку простор.
Карактеристики:

 

 • Димензиите на леталото на надувување се: 100 × 90 cm.
 • ЕКО материјал.
 • Основата е широка за поголема поддршка и има вградена рачка за поголема стабилност во водата.
 • Авионот има волан за полесно држење.
 • Се препорачува за деца од 1-5 години.
 • Лесен за одржување.
ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ГОЛЕМ БЕБЕШКИ АВИОН ДУШЕК ЗА ДЕЦА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА