ГУМА СПРЕЈ ЗА ИЗОЛАЦИЈА И ЛЕПЕЊЕ

399.00 ден

Шифра на производ: 176
Време е за ултра брзо решение! Пукнатините и истекувањето никогаш не било полесно да се поправат. Сето тоа со помош на овој неверојатен спреј, со кој многу брзо ќе ги залепите вашите материјали.

✅ Совршено решение за изолација и запечатување на сите водонепропустливи места и пукнатини. Со овој спреј, за само неколку секунди секое место и пукнатина станува совршено изолирано и целосно водоотпорно.

✅ Овој спреј е потполно безбеден за употреба без да испаруваат хемикалии, а можете безбедно да го користите за секакви поправки во дворот или во домот.

✅ Спрејот е лесен за употреба, па лесно може да го користат аматери како професионалци.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ГУМА СПРЕЈ ЗА ИЗОЛАЦИЈА И ЛЕПЕЊЕ

Време е за ултра брзо решение! Пукнатините и истекувањето никогаш не било полесно да се поправат. Сето тоа со помош на овој неверојатен спреј, со кој многу брзо ќе ги залепите вашите материјали.

✅ Совршено решение за изолација и запечатување на сите водонепропустливи места и пукнатини. Со овој спреј, за само неколку секунди секое место и пукнатина станува совршено изолирано и целосно водоотпорно.
✅ Овој спреј е потполно безбеден за употреба без да испаруваат хемикалии, а можете безбедно да го користите за секакви поправки во дворот или во домот.
✅ Спрејот е лесен за употреба, па лесно може да го користат аматери како професионалци.

⚠️ Начин на работа:

Доволно е да ја испрскате пукнатината и да почекате да се исуши 30-60 минути, по што ќе биде совршено задушена и изолирана.

 • Пакување: 450мл
 • Покриеност: ~ 2m²

 

Лепете ги сите материјали лесно

Секој ден, луѓето се соочуваат со протекување и други непријатни ситуации. Сакаме да ве информираме дека има брзо решение за овие проблеми. Ви претставуваме ултра моќен спреј, кој ќе ви помогне да се држите до материјалите кои по некое време испукале.

100% водоотпорен + отпорност на високи температури

Овој спреј може да се користи за различни намени: многу брзо покрива, запечатува, штити и запира протекување! Целосно е водоотпорен, исто така многу издржлив, и на високи и на ниски температури. Продира во пукнатини и дупки и ги поправа многу брзо и без напор. По поправка, издржливоста е многу години.!

ГУМА СПРЕЈ ЗА ИЗОЛАЦИЈА И ЛЕПЕЊЕ

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Боја

Црна, Бела, Безбојна

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ГУМА СПРЕЈ ЗА ИЗОЛАЦИЈА И ЛЕПЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА