-40%

ХЕЛИКОПТЕР ШТО ЛЕТА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.

Шифра на производ: 125
Хеликоптер – Вашата омилена играчка сега може да лета сосема сама!

Користејќи инфрацрвени сензори, вашиот хеликоптер ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета и ќе лебди над твојата тупаница сам по себе, држете го со тупаницата високо колку што може да лета. Добивате USB со кое се полни Хеликоптерот.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ХЕЛИКОПТЕР ШТО ЛЕТА

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Хеликоптер – Вашата омилена играчка сега може да лета!

Користејќи го инфрацрвениот сензор, вашиот хеликоптер ќе лета над вас. Идеален подарок за деца, но и за возрасни. Ставете го на тупаница исправено и вклучете го, ќе лета и сам ќе ви лебди над тупаницата, држете го со тупаница високо колку што може да лета. Добивате УСБ со кој се полни куклата.

Само во продажба кај нас. Овој производ не е достапен во продавниците. Супериорен хеликоптер – едукативна играчка идеален подарок, идеална играчка за патување!

 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
 • има USB полнач
 • Забавна и едукативна играчка

ХЕЛИКОПТЕР ШТО ЛЕТА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ХЕЛИКОПТЕР ШТО ЛЕТА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА