-50%

Ротирачка електрична четка- Hurricane Spin Scrubber

Original price was: 2,399.00 ден.Current price is: 1,200.00 ден.

Замислете генерално да ја исчистите бањата без болки во грбот? А пак плочките и фугните помеѓу нив? Можеме да Ви помогнеме со леснотија да го напрвите тоа и да Ве поштедиме од напорното чистење! Ви ја претставуваме оваа супер ротирачка електрична четка Hurricane Spin Scrubber, едноставна но практична и 100% ефикасна.

До чист под брзо и лесно како никогаш до сега! Тајната е во совршената технологија на оваа четка!

Супер ротирачката четка Hurricane Spin Scrubber се свртува дури 300 пати во една минута, а тоа може да замени околу 15000 потези во чистењето! Можете да ја користите во комбинација со некое средство , но може и без.

Само во Трон Шоп. Овој производ не е достапен во другите продавници!

Акција 1200 ден.

ПОГЛЕДНЕТЕ ЈА И ОВАА ИНОВАТИВНА ЧЕТКА

shutterstock_192277082             rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Ротирачка електрична четка- Hurricane Spin Scrubber

Замислете генерално да ја исчистите бањата без болки во грбот? А пак плочките и фугните помеѓу нив? Можеме да Ви помогнеме со леснотија да го напрвите тоа и да Ве поштедиме од напорното чистење! Ви ја претставуваме оваа супер ротирачка електрична четка Hurricane Spin Scrubber, едноставна но практична и 100% ефикасна.

Hurricane Spin Scrubber

До чист под брзо и лесно како никогаш до сега! Тајната е во совршената технологија на оваа четка!

Само поминете со неа по површината што сакате да ја исчистите и ќе ги собере и големите и мали делчиња од нечистотијата, остатоци од храна и нередот од Вашите домашни миленици. Додека го правите тоа, неа потреба ниту да се наведнувате, ниту да вложувате премногу напор.

Супер ротирачката четка Hurricane Spin Scrubber се свртува дури 300 пати во една минута, а тоа може да замени околу 15000 потези во чистењето! Можете да ја користите во комбинација со некое средство , но може и без.

Hurricane Spin Scrubber е производ идеален за паркети, ламинат, за фугни, плочки итн. Останатите четки и правосмукалка немаат пристап до сите места, а ова четка ќе ги исчисти и најнепристапните!

Hurricane Spin Scrubber

Не трошете веќе пари на скапи детергенти. Набавете ја оваа четка која е многу лесна за користење и одржување. Наполнете ја, исчистете и потоа измијте ја само со вода.

Карактеристики:
-Три ротирачки четки

-Полесна од 1кг

-На полнење

-Рачката е прилагодлива и можете да ја спуштите до доле

-Лесна за одржување, само со вода

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ротирачка електрична четка- Hurricane Spin Scrubber”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА