-56%

УЛТРА МОЌЕН ЧИСТАЧ НА ДАМКИ И НЕЧИСТОТИИ

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Шифра на производ: 203


Повеќенаменско моќно средство за чистење дури и за најлошите дамки! ОГРОМНИ заштеди! Заменува 10 литри стандардна течност за чистење.

Одобри нов начин за борба против нечистотија и разни видови дамки! Спрејот IN-VINCE-ABLE е неверојатно средство кое ги уништува нечистотиите и на тврдите површини и на меките ткаенини.

InVinceable брзо продира во дамките и ги растера. Работи со користење на микроскопски меурчиња со кислород, без употреба на силни хемикалии или белило.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

In Vince Able

 

Повеќенаменско моќно средство за чистење дури и за најлошите дамки! ОГРОМНИ заштеди! Заменува 10 литри стандардна течност за чистење.

 

Одобри нов начин за борба против нечистотија и разни видови дамки! Спрејот In Vince Able е неверојатно средство кое ги уништува нечистотиите и на тврдите површини и на меките ткаенини.

In Vince Able брзо продира во дамките и ги растера. Работи со користење на микроскопски меурчиња со кислород, без употреба на силни хемикалии или белило.

Се создаде дамка на вашето омилено парче облека? Разредете ја содржината на една кеса со топла вода, испрскајте неколку пати со спреј In Vince Able, избришете ја и за неколку моменти дамката ќе ја снема!

 

Како да се користи:

Истурете го прашокот во шише со распрскувач, наполнете го шишето речиси полно со вода, протресете, промешајте и искористете го за чистење каде било.

Во комплетот добивате:

 • 1 x шише со спреј
 • 1 кесичка чистач во прав

Сите валкани и затемнети површини може повторно да изгледаат како нови. Без разлика дали се работи за тепих, светилки за абажур, мебел, дамки на таванот, автомобил, плочки во бањата или облека. Сè може да се врати во првобитната состојба!

Користете го за дамки на теписите, софите, надворешноста на ѕидовите на куќите… Тајната е во милионите меурчиња кислород кои се распоредени во внатрешноста на нечистотијата и ја разградуваат. Дамките исчезнуваат како никогаш да не биле таму.

Користете го внатре и надвор. Можете да прскате во која било насока и да ги отстраните дамките од која било површина, каде и да се наоѓа.

УЛТРА МОЌЕН ЧИСТАЧ НА ДАМКИ И НЕЧИСТОТИИ In Vince Able

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “УЛТРА МОЌЕН ЧИСТАЧ НА ДАМКИ И НЕЧИСТОТИИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА