-64%

Дозер за вода InnovaGoods

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 249.00 ден.


Овој практичен чеп со дозер се прицврстува на врвот на грлото од шишињата, толку едноставно што полесно не може да биде!

Сега можете да си наточите колку сакате вода во чашата- само притиснете на InnovaGoods дозерот и готово.

Висок квалитет за пристапна цена. Изработен е од полипопилен и е нешто што навистина треба да го имате во Вашиот дом. Нарачајте и уверете се во неговата практичност.

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Дозер за вода InnovaGoods

 

InnovaGoods дозерот се става  и прицврстува на врвот на грлото од шишињата, многу едноставно, само завртете како да вртите обично поклопче. Процесот за излегување на водата е уште поедноставен- доволно е само да притиснете и готово. Водата ќе се наточи веднаш.

Готово е со кревање на тешки флаши или боци со вода! Со InnovaGoods дозерот, заборавете на тоа и наточете си вода во чаша колку што сакате без нималку напор.

Карактеристики:

– Дозерот е изработен од полипропилен
– Дозерот е во облик на славина
– Без капење и прскање
– Димензија: 8 x 16,5 x 18цм

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Дозер за вода InnovaGoods”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА