-50%

Mystery Box

Original price was: 1,000.00 ден.Current price is: 500.00 ден.

Светскиот тренд со Mistery box конечно пристигна и кај нас! Не чекајте посебна прилика,  изненадете ги саканите и најблиските веднаш, без посебен повод! Или изненадете се самите себе- го заслужувате тоа!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Mystery Box

Кога последен пат некој Ве изненадил? За роденден, годишнината или за денот на вљубените?

Да ли би сакале повторно да почувствувате возбуда, како кога бевте мали деца и нетрпеливо ја одврзувавте машната и ја киневте хартијата, за да видите што тоа сте добиле за подарок? – Ние ќе ви помогнеме да го вратите тоа чувство на среќа и радост, додека го отворате подарокот- прашувајќи се што има внатре и какво изненадување ве очекува! Козметика, фитнес, домаќинство, или пак нешто за Вашите деца или миленици?!

Kутија изненаѓење

Што е кутија со изненадување: Баш она што ви го кажува и самото име- ИЗНЕНАДУВАЊЕ! Тоа е мистериозна кутија чија што содржина ја откривате дури откако ќе го добиете и отворите подарокот. Тоа може да биде производ или повеќе производи во вредност поголема од онаа што ќе ја платите! И изненадување и заштеда! Прекрасно, зар не?

Затоа не чекајте специјална прилика, изненадете некого или самите себе, веднаш, денес! Го заслужувате тоа!

 

Kутија изненаѓење

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mystery Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА