-58%

ЛЕТЕЧКА БУМЕРАНГ ТОПКА

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Шифра на производ: 117

Светлечката LED летечка топка за деца и возрасни обезбедува врвна повеќечасовна забава. Децата можат лесно да ги балансираат своите вештини со напредните акробации и маневри што ги обезбедува оваа летечка топка. Совршен подарок за деца и возрасни.

Овие фантастични мини летечки „дронови“ се одлична играчка за патување, патувања, родендени и секаква забава. LED топката има целосен ефект на бумеранг, па штом ќе се фрли, повторно се враќа.

Летечката топка е сосема безбедна и лесна за ракување.

ЛЕД светлосната лента дава феноменален ефект, особено привлечен за најмладите, што ви овозможува да го користите и дење и ноќе. Со можност за летање во сите правци, можете да играте внатре и на отворено.

Ова е совршен начин да го одделите вашето дете од таблети, телефони, видео игри и да го зближите семејството.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ЛЕТЕЧКА БУМЕРАНГ ТОПКА

Нова летечка играчка – FLIN технологија, која го освои целиот свет

Светлечката LED летечка топка за деца и возрасни обезбедува врвна повеќечасовна забава. Децата можат лесно да ги балансираат своите вештини со напредните акробации и маневри што ги обезбедува оваа летечка топка. Поттикнете ја вашата креативност 100%. Тестирајте ја вашата точност и уживајте во играта. Совршен подарок за деца и возрасни.

 

Овие фантастични мини летечки „дронови“ се одлична играчка за патување, патувања, родендени и секаква забава. LED топката има целосен ефект на бумеранг, па штом ќе се фрли, повторно се враќа.

Летечката топка е сосема безбедна и лесна за ракување. Сферичниот дизајн и заштитното куќиште им овозможуваат на децата безбедно да го држат во раце, додека мекиот и еластичен материјал од кој е направен го прави пријатен на допир, па неговото влијание е целосно безопасно и практично нечувствително.

ЛЕД светлосната лента дава феноменален ефект, особено привлечен за најмладите, што ви овозможува да го користите и дење и ноќе. Со можност за летање во сите правци, можете да играте внатре и на отворено.

 

Ова е совршен начин да го одделите вашето дете од таблети, телефони, видео игри и да го соберете семејството за да се дружат заедно. Поканете ги постарите членови на семејството и вашите пријатели и подарете им на сите незаборавни моменти.

Нека вашите светлосни топки светат како метеори на ѕвезденото небо.

Карактеристики:
 •  обезбедува часови за забава
 • безбеден и многу лесен за ракување
 • ефект на бумеранг 100%
 • Поттикнете ја креативноста кај вашите деца
 • ги подобрува моторните вештини
 • пријатен на допир
 • LED светлата овозможуваат користење ноќе
 • лета во сите правци: напред, назад, лево, десно, горе, долу, вртење под различни агли
 • погоден за патување и разни видови на забава
 • возраст на деца: 3+

 

Спецификации:
 •  Тип на производ: играчка за деца и возрасни
 • Тип на производ: светлечка летечка топка со LED осветлување и ефект на бумеранг
 • Димензии: 3,9″
 • Тежина: 280 грама
 • Батерија: литиум
 • Време на полнење: 20 минути
 • ЕКО материјал: ПП
 • LED светла

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

 

1 преглед за ЛЕТЕЧКА БУМЕРАНГ ТОПКА

 1. Александра

  Ја купивме за синовите, ама искрено еве не знам кој повеќе си игра, тие, или јас и сопругот…

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА