-43%

Апарат за полирање на забите Luma Smile

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Ослободете се од жолтите дамки на забите за само 3 минути. Нека Ви бидат чисти и блескаво бели!

Апаратот Luma smile ги полира и избелува забите за само неколку минути. Нежниот гумен додаток толку добро ги отстранува дамките и нечистотијата од забите, исто како да сте биле на стоматолог!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

 

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Апарат за полирање на забите Luma smile

 

Ослободете се од жолтите дамки на забите за само 3 минути. Нека Ви бидат чисти и блескаво бели!

Luma smile

Опис: 

Апаратот Luma smile ги полира и избелува забите за само неколку минути. Нежниот гумен додаток толку добро ги отстранува дамките и нечистотијата од забите, исто како да сте биле на стоматолог!

Со овој метод, површината на забите механички се чисти од заостанатата пигментација настаната од храна и од нашите навики како што се кафе, цигари, премногу чај, храна итн. На веќе исполираната површина со Luma smile, потешко се зафаќа камен на забите и микроорганизми. Со самото тоа, забите се заштитени од кариес, како и од заболувања на жлебините.

Luma smile

Карактеристики:

 • Luma smile има светло со чија помоќ послено ќе ги воочите дамките
 • Погоден за чувствителни заби
 • Во комплет добивате 5 продолжетоци за полирање (секој продолжеток е за 100 полирања)
 • За домашна употреба
 • Користи 2 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето

Апарат за полирање на забите Luma Smile

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Апарат за полирање на забите Luma Smile”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА