-56%

МАГИЧНА КНИГА – БОЕНКА

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Шифра на производ: 108

Оваа исклучително интерактивна книга стана главен светски ХИТ и омилена забава за сите деца во 2021 г.

Користете го вклученото пенкало за да ја ослободите вашата внатрешна имагинација и да дозволите вашата креативност да го отклучи светот на имагинацијата и среќата!

Материјал: Безбедна и нетоксична хартија. Децата можат да уживаат без никакви проблеми.

Шифра на производ: 108

Производот има многу намени – може да се користи за возрасни и деца за создавање шарени слики, создавање различни 3Д форми и колажи.

Производот е лесен за употреба – користете дрвен молив, изгребете ги саканите форми и потоа ќе ви претстави шарен свет на имагинација.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

МАГИЧНА КНИГА – БОЕНКА

Волшебна книга за боење на книги без боички – исклучителната интерактивна книга стана голем светски ХИТ и омилена забава за сите деца во 2021 г.

Користете го вклученото пенкало за да ја ослободите вашата внатрешна имагинација и да дозволите вашата креативност да го отклучи светот на имагинацијата и среќата!

Материјал: Безбедна и нетоксична хартија. Децата можат да уживаат без никакви проблеми.

Волшебна боенка! Без боички – има многу намени – може да се користи за возрасни и деца за создавање шарени слики, правење разни 3Д форми и колажи.

Производот е лесен за употреба – користете дрвен молив, изгребете ги саканите форми и потоа ќе ви претстави шарен свет на имагинација.

Без можност децата да се извалкаат со боички, или да извалкаат облека, маси, теписи…

Волшебна книга – боенка без боички – е идеална забава за патување.

Искористете ја можноста да пробате нешто НОВО, што е голем светски ХИТ!

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАГИЧНА КНИГА – БОЕНКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА