-62%

МАГИЧНА ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ ВО БОЈА

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ: 027

Оваа магична табла е навистина неверојатна! Се што ќе е напишано или нацртано ќе засвети! Со помош на оваа магична табла, ќе можете да ги одделите малите од компјутерот, телефонот и телевизорот, со цел да се занимавате со креативно цртање, кое постојано го одржува нивното внимание.

Има осум мулти-трепери LED светла, кои создаваат сјајна уметност.

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Магична табла за цртање во боја !

Оваа магична табла е навистина неверојатна! Се што ќе е напишано или нацртано ќе засвети! Со помош на оваа магична табла, ќе можете да ги одделите малите од компјутерот, телефонот и телевизорот, со цел да се занимавате со креативно цртање, кое постојано го одржува нивното внимание.

Има осум мулти-трепери LED светла, кои создаваат сјајна уметност.

Уникатниот транспарентен екран ќе светне и кога ќе завршите, само избришете го екранот со крпичката за чистење и започнете повторно.  Може да го носите насекаде, а пред се, тој е одличен придружник за патувања. Има 3 двострани моливи, 30 шаблони и Glow Boost картичка, што ги прави цртежите посветли! Потребни се 3 x AAA батерии, кои не се вклучени во испораката. Наменет за возраст над 3 години.

 

Карактеристики за производот:
 • Блага боја, не им штети на очите, нема зрачење;
 • Чувствителен на допир, лесен за употреба;
 • Брише сè од екранот многу лесно;
 • Ултра тенок и лесен, лесен за носење;
 • Погоден за цртање, пишување, оставање пораки;
 • Екранот може да се избрише со крпа вклучена во испораката и да се користи одново и одново;
 • Одличен придружник за патување;
 • Се што цртате или пишувате ќе светне.
Опис:
 • Потребни се 3 x АА батерии, не се вклучени;
 • Погоден за возраст над 3 години.
Сетот содржи:
 • 3 двострани пенкала;
 • 30 шаблони;
 • Glow Boost картичка.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за МАГИЧНА ТАБЛА ЗА ЦРТАЊЕ ВО БОЈА

 1. Алма

  Син ми во септември ќе тргне на училиште, а малку е да се каже дека беше незаинтересиран за било што. Благодарение на таблава тоа почна да се менува, сега и мама е среќна 🙂

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА