-54%

МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Original price was: 2,399.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.

Шифра на производ: 173
Масажерот има совршени работни програми кои ги ублажуваат затегнатите мускули, ја ублажуваат болката, главите за масажа можат да постигнат длабочина на месење од 6 см, функцијата за загревање може да обезбеди целосна релаксација и масажа на грбот, вратот, лумбалните коски и бутовите.

Универзален масажер за дома и автомобил е многу практичен масажер со мали димензии, едноставен дизајн, лесно пренослив и лесен за употреба. Можете да го користите дома и во автомобил. Масажата во комбинација со загревање со инфрацрвена светлина сигурно нема да ве остави рамнодушни.

ИДЕАЛЕН ЗА ПАТУВАЊЕ – ќе го направи секое патување полесно, побрзо и порелаксирано.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО

Масажерот има совршени работни програми кои ги ублажуваат затегнатите мускули, ја ублажуваат болката, главите за масажа можат да постигнат длабочина на месење од 6 см, функцијата за загревање може да обезбеди целосна релаксација и масажа на грбот, вратот, лумбалните коски и бутовите.

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Универзалниот мини масажер Shiacu за дома и автомобил е многу практичен масажер со мали димензии, едноставен дизајн, лесно пренослив и лесен за употреба. Можете да го користите дома и во автомобил. Масажата во комбинација со загревање со инфрацрвена светлина сигурно нема да ве остави рамнодушни.

Карактеристики:
 • 3D масажа на вратот, рамената, грбот, лумбагото, лисјата, стапалата и бутовите;
 • Четири глави за масажа кои можат да го променат правецот на ротација на главите за масажа во насока на стрелките на часовникот и спротивно од стрелките на часовникот;
 • Изворот на инфрацрвена светлина во секоја глава за масажа го загрева забрзувањето на мускулната контракција и на тој начин доведува до поефикасна масажа. Инфрацрвеното светло може да се активира или не по желба;
 • AC адаптер што се приклучува на 220V или (полесни) во автомобили од 12V;
 • Програмата за масажа трае 15 минути по што масажерот автоматски се исклучува;
 • Масажерот има своја лента за прицврстување на која било површина;
 • Се користи при низок напон и е сосема безбеден за употреба.
 • Масажната ткаенина со висока издржливост и цврстина, тенка, флексибилна, мека, мазна и водоотпорна, обезбедува целосно и удобно искуство. Дизајнот на сунѓерот ја прави масажата поудобна, а внатрешниот дизајн на платното спречува гребење на кожата.
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МАСАЖЕР ЗА ЦЕЛО ТЕЛО”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА