-50%

МИКСЕР ЧАША ЗА КАФЕ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 399.00 ден.

Шифра на производ056

Направете го вашето омилено кафе никогаш побрзо и полесно. Еден од пронајдоците што ќе ви го олеснат животот.

Истурете инстант кафе, капучино или било кој пијалок, додадете вода, притиснете едно копче и ќе добиете подготвено кафе, капучино, топло чоколадо !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Овој производ е достапен само во TronShop !

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

МИКСЕР ЧАША ЗА КАФЕ

Магична чаша која сама го прави кафето! Направете го вашето омилено кафе никогаш побрзо и полесно. На На Еден од пронајдоците што ќе ви го олеснат животот. Истурете инстант кафе, капучино или било кој пијалок, додадете вода, притиснете едно копче и ќе добиете подготвено кафе, капучино, топло чоколадо. За 10 секунди и во исто време одржувајте ја топлината што ја сакате!

Детали за производот:

-Чашата има волумен од 350 ml
-Чашата има капак и ја одржува температурата на топлиот пијалок
-Работи на две ААА батерии кои не се вклучени во пакувањето
-Чашата доаѓа во пакет за подароци
-Со притискање на копчето се вклучува мешање
-Чашата е изработена од нерѓосувачки челик во комбинација со пластика, не се пере во машина

МИКСЕР ЧАША ЗА КАФЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИКСЕР ЧАША ЗА КАФЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА