-35%

МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.

Шифра на производ: 159
Олеснете го сечењето дрво или работата во градината со исклучително практична рачна пила. Се напојува со моќен бакарен мотор, а острите заби лесно продираат во гранките и трупците со различна дебелина.

Мала е и ултра компактна, па нема да ве оптоварува кога го носите со себе.

Рачната пила е погодна за одење во шума, за сечење дрвја или за градинарство.

Моќност: 550W
Големина: 33 × 10 cm

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА

Олеснете го сечењето дрво или работата во градината со исклучително практична рачна пила. Се напојува со моќен бакарен мотор, а острите заби лесно продираат во гранките и трупците со различна дебелина.

 

Малa е и ултра компактна, па нема да ве оптоварува кога ја носите со себе.

Рачната пила е погодна за одење во шума, за сечење дрвја или за градинарство.

Моќност: 550W, Големина: 33 × 10 cm

За само десет секунди, можете да исечете трупец од дрво со дебелина од 15 инчи.

Мотор од чист бакар, силна моќност, брзо сечење, ја подобрува ефикасноста.

Практично, брза, мала потрошувачка на енергија.

 

 • Име на производ: Мини електрична моторна пила
 • Боја Црна
 • Материјал: Метал
 • Големина: 33 × 10 cm / 12,99 „x 3,94“
 • Должина на водичка плоча: 4 инчи
 • Моќност на батеријата: 550 W
 • Напон: 24 V
 • Батерија: 1,5-3,0 / 2,0-4,0 Ах
 • Струја на полнење: 0,8 А
 • Влез: AC 100-240 V, 50-60Hz
 • Излез: DC 21V 1A
 • Брзина на ланецот: 5 M / S
 • Мотор: Мотор со силен магнет
 • Приклучок за напојување: AU приклучок

МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МИНИ ПРЕНОСЛИВА ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА