-48%

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СУПЕР БРЗ АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Original price was: 2,499.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.

Шифра на производ: 005

Барате играчка за вашето дете што е и безбедна и забавна?

Тука сме да ви помогнеме при пребарувањето, па ви претставуваме супер забавен автомобил со далечински управувач, кој минатата година беше прогласен за една од најпродаваните играчки – за што станува збор?

Оваа забавна играчка е направена така што лесно ги надминува сите препреки, добрите амортизери и квалитетна издржлива пластика ви овозможуваат да возите по сите видови терени.

Командите поврзани со прилагодување на брзината, насоката во која ќе се движи автомобилот, како и ротацијата на автомобилот, детето ги дава доста лесно на далечинскиот управувач што доаѓа со автомобилот.

Играчката се напојува од 3 батерии на полнење, така што нема да мора да размислувате за постојано купување нови батерии, едноставно пополнете ги со полначот што доаѓа со автомобилот и по еден час ќе биде подготвен за повторна употреба!

Организирајте трки со автомобили во вашата куќа или двор и направете ги моментите на игра на вашите деца уште позабавни!

ГОЛЕМ ПОПУСТ, сега за само од 1299 денари !

shutterstock_192277082             rejting

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СУПЕР БРЗ АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Барате играчка за вашето дете што е и безбедна и забавна?

Тука сме да ви помогнеме при пребарувањето, па ви претставуваме супер забавен автомобил со далечински управувач, кој минатата година беше прогласен за една од најпродаваните играчки – за што станува збор?

Оваа забавна играчка е направена така што лесно ги надминува сите препреки, добрите амортизери и квалитетна издржлива пластика ви овозможуваат да возите по сите видови терени.

Командите поврзани со прилагодување на брзината, насоката во која ќе се движи автомобилот, како и ротацијата на автомобилот, детето ги дава доста лесно на далечинскиот управувач што доаѓа со автомобилот.

Играчката се напојува од 3 батерии на полнење, така што нема да мора да размислувате за постојано купување нови батерии, едноставно пополнете ги со полначот што доаѓа со автомобилот и по еден час ќе биде подготвен за повторна употреба!

Организирајте трки со автомобили во вашата куќа или двор и направете ги моментите на игра на вашите деца уште позабавни!

 

Карактеристики на производот:

 • Автомобил со далечински управувач;
 • Димензии 17x7cm;
 • Направено за надминување на сите видови пречки и возење по различни површини;
 • 3 батерии на полнење;
 • Идеално за дете со 3 години;
 • Безбеден и забавен.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СУПЕР БРЗ АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН СУПЕР БРЗ АВТОМОБИЛ СО ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА