-56%

МУЗИЧКИ КАКТУС КОЈ ПЕЕ И ПОВТОРУВА ЗБОРОВИ

(1 Преглед на корисник)

Original price was: 1,699.00 ден.Current price is: 749.00 ден.

Шифра на производ: 160

Разиграниот плишан кактус е одлично хоби за децата што ќе ја направи секоја игра бескрајно забавна и интересна. Ова е кактус кој повторува зборови, свири на музика и има светлосни ефекти. Им помага на децата на рана возраст да развијат чувство за музика, движења, звуци, им помага да ги препознаат боите и многу повеќе.

Кактус забавната плишана играчка која танцува и пее, ќе му даде на вашето дете пријатна и забавна атмосфера.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава
МУЗИЧКИ КАКТУС КОЈ ПЕЕ И ПОВТОРУВА ЗБОРОВИРазиграниот плишан кактус е одлично хоби за децата што ќе ја направи секоја игра бескрајно забавна и интересна. Ова е кактус кој повторува зборови, свири на музика и има светлосни ефекти. Им помага на децата на рана возраст да развијат чувство за музика, движења, звуци, им помага да ги препознаат боите и многу повеќе.Кактус забавна плишана играчка која танцува и пее, ќе му даде на вашето дете пријатна и забавна атмосфера.

 

Со СРЕЌНИОТ КАКТУС детето учи, игра и се забавува.

Кактусот има мек кадифен изглед и ја поттикнува детската имагинација и креативност.

Фактот дека музиката го стимулира психомоторниот развој на детето ќе ја направи оваа играчка совршен подарок.

Играчката за кактус користи 3 АА батерии кои не се вклучени во пакувањето.

Симпатична и забавна плишана играчка во форма на кактус која може да танцува, пее, да се движи и да се врти.

Им помага на децата да развијат чувство за музика, движења, звуци. . .

 

МУЗИЧКИ КАКТУС КОЈ ПЕЕ И ПОВТОРУВА ЗБОРОВИ

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

1 преглед за МУЗИЧКИ КАКТУС КОЈ ПЕЕ И ПОВТОРУВА ЗБОРОВИ

 1. Бобан

  Песните напамет ги научивме сите дома 😀 На мене и на жена ми малку ни досади- децата не го исклучуваат воопшто, ама тие се среќни 🙂

Додај преглед

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА