-57%

НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 429.00 ден.

Шифра на производ: 111

Кој рече дека само момче може да биде Дедо Мраз на новогодишен или божиќен маскенбал?

Имаме прекрасна кукла во новогодишен костим. Нејзината облека се состои од црвен фустан со крзнени украси на ракавите, полите и јаката, врзан со црн појас и црни чизми украсени со бело крзно и црвени помпони. Карла носи црвена капа со помпон, исто така украсена со бело крзно, а во рацете има чанта.

Куклата е изработена од винил. Има раце, нозе и глава во движење. Облеката на куклата може лесно да се соблече. Долгата, густа златна коса може да се чешла и плетенка.

 • Новогодишна кукла со артикулирани раце
 • Прекрасна кукла со новогодишен костим.
 • Кукла за сите возрасти
 • Висина на кукла 15 см
 • лесен за одржување
 • ЕКО материјал

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА

Кој рече дека само момче може да биде Дедо Мраз на новогодишен или божиќен маскенбал?

Имаме прекрасна кукла во новогодишен костим. Нејзината облека се состои од црвен фустан со крзнени украси на ракавите, полите и јаката, врзан со црн појас и црни чизми украсени со бело крзно и црвени помпони. Карла носи црвена капа со помпон, исто така украсена со бело крзно, а во рацете има чанта.

Куклата е изработена од винил. Има раце, нозе и глава во движење. Облеката на куклата може лесно да се соблече. Долгата, густа златна коса може да се чешла и плетенка.

 • Новогодишна кукла со артикулирани раце
 • Прекрасна кукла со новогодишен костим.
 • Кукла за сите возрасти
 • Висина на кукла 15 см
 • лесен за одржување
 • ЕКО материјал

Телата на куклите се многу пропорционални и хармонични, лицата се направени на реалистичен начин. Оваа колекција ужива голема љубов и популарност не само кај децата туку и кај возрасните.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “НОВОГОДИШНА КУКЛИЧКА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА