-24%

ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС

Original price was: 990.00 ден.Current price is: 749.00 ден.


Очила што користат оптичка технологија Flex Focus и се прилагодуваат на вашите потреби. Можете да носите ист пар наочари со вашата сакана. Ако ви треба 2x зголемување и на вашата сакана 1x, лесно е со овој пар наочари. Поправа од зголемување од +0,5 до +2,5.

Нема потреба од повеќе пара очила за различни задачи

Ќе се прилагоди на вашата диоптрија и ќе ви помогне повторно да видите сè кристално јасно!

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС


Очила што користат оптичка технологија Flex Focus и се прилагодуваат на вашите потреби. Можете да носите ист пар наочари со вашата сакана. Ако ви треба 2x зголемување и на вашата сакана 1x, лесно е со овој пар наочари. Поправа од зголемување од + 0,5 до + 2,5

Ќе се прилагоди на вашата диоптрија и ќе ви помогне повторно да видите сè кристално јасно!

 • Нема потреба од повеќе пара очила за различни задачи
 • Ставете сè во јасен фокус! Сега можете да носите само еден пар очила за читање за сите ваши потреби
 • Тие се прилагодуваат на различните диоптри кои ви се потребни без да ги менувате вашите очила
 • Сега можете да ги читате малите букви на лековите на рецепт или да читате од компјутерски екран од малку поголема далечина со истите очила
 • Тие користат оптичка технологија Flex Focus која се прилагодува на вашите потреби
 • Поправа од зголемување од + 0,5 до + 2,5
 • Споделете ист пар очила со некого. Ако ви треба 2X зголемување, а на вашиот сопружник му треба 1X, сега можете да ги користите истите очила и да гледате јасно
 • Одлично за жени и мажи
 • Може да се носат и преку леќи
 • Универзална големина
ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС

 

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ONE POWER – ОЧИЛА СО ФЛЕКСИБИЛЕН ФОКУС”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА