-50%

ОРГИНАЛНА АМЕРИКАНСКА БОЈА ЗА КОСА И БРАДА

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

Шифра на производ: 093

Денес се повеќе мажи, кои се грижат за својот изглед, ја бојат косата. Помладите често избираат интензивни бои за да бидат во тек со трендовите. Малку постарите мажи обично се одлучуваат за нијанси слични на нивната природна боја на коса, за лесно да ја покријат седата коса. Значи, има многу причини и секоја од нив е оправдана.

Професионална боја на коса создадена специјално за мажи. Неговата нежна формула без амонијак го враќа природниот изглед на косата и може да се користи за боење брада и мустаќи. Совршено ја покрива седата коса и гарантира природна боја и долготраен ефект.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ОРГИНАЛНА АМЕРИКАНСКА БОЈА ЗА КОСА И БРАДА

Денес се повеќе мажи, кои се грижат за својот изглед, ја бојадисуваат косата. Некои од нив ја бојадисуваат косата за да ја освежат и дадат дополнителен сјај, други затоа што не ја сакаат нивната природна боја, па сакаат некои промени. Помладите често избираат интензивни бои за да бидат во тек со трендовите. Малку постарите мажи обично се одлучуваат за нијанси слични на нивната природна боја на коса, за лесно да ја покријат седата коса. Значи, има многу причини и секоја од нив е оправдана.

Професионална боја на коса создадена специјално за мажи. Нејзината нежна формула без амонијак го враќа природниот изглед на косата и може да се користи за боење брада и мустаќи. Совршено ја покрива седата коса и гарантира природна боја и долготраен ефект.

 • Многу брз ефект, по 5 минути.
 • Исклучително лесен за употреба.
 • Дизајниран специјално за мажи.
 • Може да се фарбате 10-15 пати од едно пакување, во зависност од големината на косата.
 • ЕКО материјал
 • Увоз од САД

 

Употреба:

Во зависност од големината на косата, во помал сад истурете еднаков дел од двете смеси. Добро измешајте додека не добиете хомогена смеса, нанесете рамномерно од коренот до врвот на косата. Оставете да делува 5 мин. После ова време, добро исплакнете ја косата.

Забелешка:

Не сликајте трепки и веѓи. Исплакнете ги очите веднаш доколку дојдат во контакт со производот. По бојадисувањето добро исплакнете ја косата.

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ОРГИНАЛНА АМЕРИКАНСКА БОЈА ЗА КОСА И БРАДА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА