-42%

ПЛИШАНО МИЛЕНИЧЕ SKRUF LOVE

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.

Шифра на производ: 132

Сега нешто ново за вас и нашите деца КУТИЈА ЗА ИЗНЕНАДУВАЊЕ во која ги чека прекрасно бушаво милениче. Го добивате спакувано вашето домашно милениче во топка што се претвора во куќа, мачка, еднорог, мед со капење…

Заедно со миленикот во комплетот добивате и ланче на кое можете да го напишете името, четка со која го чешлате миленичето после капење и фенирање и машна.

Забавувајте се и уживајте со вашата принцеза додека откривате во кое милениче се трансформира топката. Откријте кој е вашиот нов миленик.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПЛИШАНО МИЛЕНИЧЕ SKRUF LOVE

Сега нешто ново за вас и нашите деца КУТИЈА ЗА ИЗНЕНАДУВАЊЕ во која ги чека прекрасно бушаво милениче. Го спакувате вашето домашно милениче во топка што се претвора во куќа, мачка, еднорог, мед со капење…

Заедно со миленикот во комплетот добивате и ланче на кое можете да го напишете името, четка со која го чешлате миленичето после капење и фенирање и машна.

Забавувајте се и уживајте со вашата принцеза додека откривате во кое милениче се трансформира топката. Откријте кој е вашиот нов миленик.

 

Зачувајте го вашето домашно милениче!

Никој не знае кое милениче го добивате додека не го „спасите“.

Плишаната топка треба да се натопи во топла вода и да се измие со шампон, а потоа да се исуши во крпа, па да се исуши миленикот со фен и да се исчетка косата со четка.

Тоа е тоа- Спасивте и добивте домашно милениче кое секогаш ќе биде со вас

КОГО ШТЕДИШ?

Нарачајте една кутија за изненадување за вашето дете и кажете ни кого спасивте.

 

 

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПЛИШАНО МИЛЕНИЧЕ SKRUF LOVE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА