-56%

ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Шифра на производ: 149
Најбрзиот и најлесниот начин за обликување фигура. Растопете ги вишокот килограми, намалете го обемот на половината, обликувајте го телото и постигнете совршена линија.

Појасот Hot Shapers е дизајниран од нов, паметен материјал NEOTEX кој поттикнува зголемување на телесната температура за време на секојдневните активности. Со овој појас се потите 4 пати побрзо од вообичаеното, што влијае на половината, колковите и стомакот за да постигнете дури 2 големини помала големина и повторно да уживате во рамен стомак!

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Најбрзиот и најлесниот начин за обликување фигура. Растопете ги вишокот килограми, намалете го обемот на половината, обликувајте го телото и постигнете совршена линија. Производите на Hot Shapers веќе им помогнаа на милиони луѓе ширум светот да се чувствуваат и да изгледаат добро – појасот Hot Shapers не е исклучок.

Дизајниран за зголемено потење, без разлика дали се занимавате со спортски активности или извршувате секојдневни активности, Hot Shapers Belt ќе:

 • стеснете ја половината
 • ќе ви помогне да добиете поубави облини
 • помагаат при слабеење
 • пружете поддршка без разлика дали сте физички активни или не
 • направи да се чувствувате удобно додека вежбате

Резултатите се видливи без разлика дали трчате, пешачите, спортувате или едноставно правите редовни активности. Ременот е дизајниран така што вашето тело се поти, ги исфрла токсините и ја постигнува вистинската температура, а притоа губи калории и го прави струкот потенок.

Појасот Hot Shapers е дизајниран од нов, паметен материјал NEOTEX кој поттикнува зголемување на телесната температура за време на секојдневните активности. Со овој појас се потите 4 пати побрзо од вообичаеното, што влијае на обемот на половината, колковите и стомакот, па можете да постигнете дури 2 големини помала големина и повторно да уживате во рамен стомак!

Без токи, патенти и копчиња за максимална удобност, не се гледа под облеката.

Одржување:

Се мие на 30°C, не се врти, не се користи белило, не се пегла, не се цеди грубо, не се суши, не се суши во машина за сушење.

Карактеристики:

– Материјал: полиестер – Neotex

– Боја: црна, внатрешност: неонско жолта

ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОЈАС ЗА СЛАБЕЕЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА