-50%

Pops Dent алатка за извлекување на лим

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 699.00 ден.

Pops Dent алатка за извлекување на лим- производ кој дефинитивно вреди да го имате во својот багажник!

Полесните вдлабнатини на Вашата кола, сега можете да ги поправите и сами, лесно и едноставно во само три чекори!

Pops Dent- најдобриот пријател на Вашиот автомобил!!!

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Pops Dent

Pops Dent е алатка за извлекување на лим од Вашиот автомобил, односно на полесни вдлабнатини настанати при сообраќајни незгоди, судари, невреме како град или силен дожд, гребнатини кои предизвикале поголема штета итн.

Pops Dent- пријател на Вашиот автомобил!!!

 

Многу едноставен за користење, во само три чекори сами ќе го решите пробемот без да трчате по автомеханичари. И така самата алатка претставува развиена технологија која ја користат најпрофесионалните авто лимари.

Навистина економична алтернатива! Штеди пари за автомеханичари и време додека ги барате истите! Производ кој дефинитивно вреди да го имате во својот багажник!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Pops Dent алатка за извлекување на лим”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА