-74%

ПОТПОРА ЗА СЕДЕЊЕ СО МАСАЖЕР

Original price was: 1,169.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Шифра на производ: 140

Поддршка за правилно држење додека седите. Со обезбедување дополнителна поддршка на грбот, можете да си помогнете да го подобрите држењето и да уживате во удобноста на седиштата уште повеќе. циркулирачки.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
▶ Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПОТПОРА ЗА СЕДЕЊЕ СО МАСАЖЕР

Едноставно лизгајте ја соодветната потпора за седиштето преку задниот дел од столот или седиштето и веднаш ќе ја почувствувате разликата.

Ефектот на пролетното перниче е таков што ви обезбедува вредна поддршка и дополнителна удобност, додека решетката делува како вентил кој овозможува ладење. Потпопра за седишта со масажер – идеален за автомобил, канцеларија, куќа…

Подигнатиот дел ви дава можност за дополнителна масажа, така што обично седењето за миг се претвора во вистинско задоволство и магично патување. Правилната поддршка за седење е брзо, евтино и удобно решение.

Замислете, ќе можете долго да работите и да играте онлајн игри без никакви последици по здравјето. Дали отсекогаш сте сакале да играте, но не сте нашле сигурна платформа? Потоа пробајте ice-casino.ca. Овде ве очекуваат многу интересни опции за игри, како и пријатни бонуси и нумерички промоции. Опуштете се што е можно повеќе – грбот дефинитивно нема да ви пречи.

Својства:
 • Користете го дома, во канцеларија и во автомобил
 • Погоден за речиси сите типови на седишта
 • Обезбедува дополнителна поддршка и удобност
 • Решетката овозможува воздухот да циркулира за да ве лади
 • Брзо и лесно за инсталирање
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОТПОРА ЗА СЕДЕЊЕ СО МАСАЖЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА