-40%

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 899.00 ден.


Дали тренирате и имате јасна цел како сакате да ги обликувате рамената, грбот, рацете и градите? Сакате уред кој ви овозможува да ја постигнете целта со тренирање дома? Сакате двојно повеќе резултати со многу помалку потрошено време?

Нашата повеќенаменска фитнес табла може да ви помогне во тоа!

Со поместување на рачките на отворите означени со различни бои, ја избирате групата на мускули за кои сакате да правите вежби. Благодарение на модерниот, но едноставен дизајн на таблата, ќе можете брзо да го планирате вашиот тренинг и да го направите уште поефикасен.

Лесно пренослива и практична, повеќенаменската фитнес табла е идеална алатка за зголемување на мускулната маса, која можете да ја користите каде сакате.

 

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ

Дали тренирате и имате јасна цел како сакате да ги обликувате рамената, грбот, рацете и градите? Сакате уред кој ви овозможува да ја постигнете целта со тренирање дома? Сакате двојно повеќе резултати со многу помалку потрошено време?

Нашата повеќенаменска фитнес справа може да ви помогне во тоа!

Со поместување на рачките во отворите означени со различни бои, ја избирате групата на мускули за кои сакате да правите вежби. Благодарение на модерниот, но едноставен дизајн на таблата, ќе можете брзо да го планирате вашиот тренинг и да го направите уште поефикасен.

Лесно пренослива и практична, повеќенаменската фитнес справа е идеална алатка за зголемување на мускулната маса, која можете да ја користите каде сакате.


Тренингот прилагоден на вас со одлични резултати сега е возможен!

ЧЕТИРИ НАЧИНИ НА ТРЕНИНГ – Можете да изберете кои мускули сакате да ги изградите и соодветно да ги правите соодветните типови на склекови!

СИЛНА И ИЗДРЖЛИВА – Справата е доволно издржлива за да издржи и до двесте килограми тежина!

ПРОФЕСИОНАЛНА ПРЕПОРАКА – Опрема која со задоволство ја препорачуваат тренерите, особено за почетниците кои се уште не го усвоиле правилниот начин на изведување склекови!

Карактеристики на производот:
 • Различни бои за одредени мускулни групи (жолта – грб, сина – гради, зелена – трицепс, црвена – раменици);
 • Нелизгави, меки и удобни рачки;
 • Преклопен и лесно пренослив;
 • Погоден за професионални спортисти и рекреативци
 • Загарантиран квалитет и издржливост.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПОВЕЌЕНАМЕНСКА ФИТНЕС СПРАВА ЗА ВЕЖБАЊЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА