-50%

Power bank од 10.000 mAh

Original price was: 1,800.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Power bank кој ќе го направи Вашето патување многу полесно, пружајќи Ви сигурност и практичност

 

Брзо полнење

Капацитет од 10.000 mAh

Вградени кабли

Компактен и пренослив дизајн

Заштита од краток спој

Висококвалитетен материјал

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Power bank од 10.000 mAh


Капацитет од 10.000 mAh

Можете да полните повеќе од еден уред додека сте во движење, има доволно резервна енргија

Вградени кабли

Интегрираните каблови и микро УСБ ја елеминираат потребата да носите додатни кабли со себе

Универзална компатибилност 

Power bank -от работи со широк спектар на уреди, вклучувајќи ги сите паметни телефони, таблети итн.

Компактен и пренослив дизајн 

Елегантен и лесен, совршен е за патувања и за секојдневна употреба

Заштита од краток спој

Power bank -от ги штити Вашите уреди од потенцијално оштетување при полнењето

Висококвалитетен материјал 

Благодарение на тоа што е изработен од висококвалитетен издржлив материјал, овој Power bank има долг животен век

Карактеристики: 

 1. Идеално нешто за подарок
 2. Брзо полнење – Компатибилен со 99% од електронските уреди
 3. Каблите се во комплет, односно инсталирани на него – Веќе нема потреба да барате кабли за полнење додека седите во кафитериите, на работа или на други места
 4. Литиумска батерија – Батерија со долг животен век, сигурноста е загарантирана

Уживајте во брзото полнење со нашиот Power Bank 🌟

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Power bank од 10.000 mAh”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА