-50%

ПРЕНОСЛИВ УСБ БЛЕНДЕР

Original price was: 1,300.00 ден.Current price is: 649.00 ден.

Шифра на производ: 037

Нов тип на преносен блендер е исто така достапен кај нас! Носете го насекаде со вас и направете го најздравиот оброк! Исечете го омиленото овошје на помали парчиња, ставете го во шишето, додадете течност по желба, притиснете го копчето неколку пати за да го направите највкусниот пијалок!

Овој производ е достапен само во TronShop !

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

premium-high-quality-golden-badge-vector-6251675rejting4,9

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПРЕНОСЛИВ УСБ БЛЕНДЕР

Замислете секогаш да ги имаме нашите омилени шејкови и мини оброци покрај нас. Изгледа убаво и здраво, нели? Постои оригинален преносен USB блендер!

Нов тип на преносен блендер е исто така достапен кај нас! Носете го насекаде со вас и направете го најздравиот оброк! Исечете го омиленото овошје на помали парчиња, ставете го во шишето, додадете течност по желба, притиснете го копчето неколку пати за да го направите највкусниот пијалок!


Можете да го наполните овој блендер преку USB -портот, во секое време, насекаде!

Карактеристики:

 • USB блендер во форма на слатко преносливо шише;
 • Има двоен капак;
 • Тоа ви овозможува да јадете здраво во секое време;
 • Лесен за користење;
 • Може да се носи во торба;
 • Волумен: 380 ml;
 • Полнење: околу 3 часа преку USB кабел;
 • Употреба: 10-12 пати до следното полнење.

Уникатниот преносен блендер секогаш ќе биде покрај вас, без разлика дали сте на работа со колегите, во природа со пријателите или сакате овошен десерт после ручек со вашето семејство.

ПРЕНОСЛИВ УСБ БЛЕНДЕР

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРЕНОСЛИВ УСБ БЛЕНДЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА