-40%

ПРЕНОСЛИВА МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕР

Original price was: 2,499.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.

Шифра на производ: 171

Фантастичната преклопна маса T9 го одржува вашиот лаптоп во положбата што ја избирате, без разлика дали стоите, седите или лежите. Седењето пред компјутер во текот на целото работно време предизвикува неправилна положба на телото, страда грбот, поради што ‘рбетот полека, но сигурно се деформира. Сега можете да ја смените позицијата и да станете, а бизнисот нема да трпи поради тоа. Така ќе го одморите лумбалниот грб, ќе се чувствувате подобро и поконцентрирано, а со тоа ќе бидете и попродуктивни.

Исто така, оваа преклопна, прилагодлива маса може да се користи за работа на лаптоп од кревет. Заборавете на незгодното извртување и наоѓање позиции додека се обидувате да се прилагодите. Масите T9 се најквалитетните алуминиумски маси за лаптоп на пазарот.

Димензиите на таблата на која стои лаптопот се: 48 x 24 cm.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

Нема на залиха

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПРЕНОСЛИВА МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕР

Фантастичната преклопна маса T9 го држи вашиот лаптоп во положбата што ја избирате и можете да стоите, да седите или да легнете. Седењето пред компјутер во текот на целото работно време предизвикува неправилна положба на телото, страда грбот, поради што ‘рбетот полека, но сигурно се деформира. Сега можете да ја смените позицијата и да станете, а бизнисот нема да трпи поради тоа. Така ќе го одморите лумбалниот грб, ќе се чувствувате подобро и поконцентрирано, а со тоа ќе бидете и попродуктивни. Покрај тоа, оваа преклопна, прилагодлива маса може да се користи и за работа на лаптоп од кревет.  Заборавете на незгодното извртување и наоѓање позиции додека се обидувате да се прилагодите.

Сега, со масата за лаптоп T9 – ќе бидете во совршено удобна положба.

 

Користењето на лаптоп од скут никогаш не било добра идеја, но како што може да претпоставите – T9 го олеснува тоа.

Сега можете поудобно да работите од подот отколку од стол.

Неговите прилагодливи ногарки можат да се постават во која било положба, што овозможува многу, фантастични можности.

Многу лесно се прилагодува и заклучува положбата на држачот на која ќе стои лаптопот, што е голема предност. Со отстранлив стоп, лаптопот нема да падне или да се лизне, за да бидете безбедни и целосно фокусирани на работата.

Дополнителен плус е мал вентилатор на дното на табелата кој ќе спречи прегревање, дури и ако сте на работа со часови.

Тоа не е се, бидејќи она што возбудува: не зафаќа простор, туку се преклопува во себе и буквално може да стои во фиока до следната употреба. Користете го на работа, дома, во автомобил.Покрај основната функција, може да се користи и за послужување храна во кревет, пишување, учење. .

 

Карактеристики:
 • T9 е прилагодливо биро кое ви овозможува да ја менувате положбата додека работите на вашиот лаптоп, додека учите, јадете, пишувате. . .
 • Може да се користи на работа за да ја завршите работата стоејќи или лежејќи во кревет, наместо да седите на стол.
 • Го штити вашиот ‘рбет, лумбалниот грб и ви овозможува да работите на лаптоп или таблет од удобна положба.
 • Масите T9 се најквалитетните алуминиумски маси за лаптоп на пазарот.
 • Димензиите на таблата на која стои лаптопот се: 48 x 24 cm.

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРЕНОСЛИВА МАСИЧКА ЗА ЛАПТОП СО КУЛЕР”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА