-33%

ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА БРАДА И КОСА

Original price was: 1,200.00 ден.Current price is: 799.00 ден.

Шифра на производ: 165

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

ROZIA- Најпродаваниот безжичен модел. .

Машинка за брада и коса

Тример ROZIA HQ-233 е професионален тример со најкратка должина на сечење од 0,2 mm.

Машината користи батерија на полнење која можете да ја замените!

Време на полнење: 8 часа

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА БРАДА И КОСА

ROZIA- Најпродаваниот безжичен модел. .

Машинка за брада и коса

Тример ROZIA HQ-233 е професионален тример со најкратка должина на сечење од 0,2 mm.

Машината користи батерија на полнење која можете да ја замените!

Време на полнење: 8 часа

Сетот содржи:

– Машина за пишување

– Чешел од 6мм и 9мм

– Кабел за полнење

– Шише масло за подмачкување

– Четка за чистење

 • Лесно
 • Безбедно
 • Еко материјал
 • Работи на батерија
ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА БРАДА И КОСА
Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНКА ЗА БРАДА И КОСА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА