-62%

PUSH UP ЗА ГРАДИ

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 499.00 ден.

 Спектакуларен невидлив градник за поддршка на вашите гради!

 

Изработен е од пријатен материјал кој не предизвикува алергии. Невидлив под облеката. Идеален за било каква прилика, за на фустан, маица, корсет…

Големини: S/M и L/XL

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

PUSH UP ЗА ГРАДИ

За совршен и моментален ефект на подигнување на градите, ви претставуваме револуционерно корејско откритие, push up градниците. Тие се самолепливи, се перат, повеќекратно, меки, убави и многу лесни за употреба. Тие содржат микро дупки кои овозможуваат вашата кожа да дише.

По потреба може да се скратат со ножици во горниот дел. Вметнувањето е идеално за фустани, маици со голи раменици…

Спектакуларен невидлив градник за поддршка на вашите гради!

Ефект на инстант кревање! Направен од самолеплив медицински силикон, погоден за кожа, не остава трага на кожата по отстранувањето. Совршено решение за сите прилики!

Пркоси на гравитацијата! Инстантно невидливо подигнување на градите. Силно и безболно поврзување за градите со совршен и природен изглед. Отсега можете да носите што било без да се грижите дека ќе ве видат.

 

Невидлив push up градник достапен во црна и кожа боја во големини S/M и L/XL

Идеален по породувањето за максимална поддршка на градите. Совршен за маици и фустани со отворен грб, тенки ремени. Можете да го носите и под костим за капење. Како создадено за летните горештини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “PUSH UP ЗА ГРАДИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА