-63%

РЕЛАКСИРАЧКИ СЕПАРАТОРИ ЗА ПРСТИ НА НОЗЕ

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 299.00 ден.

Шифра на производ: 103

Овие практични коректори за прсти совршено се прилагодуваат на обликот на стапалото благодарение на структурата со гел и ергономскиот дизајн, ги исправа прстите и спречува нивно триење и преклопување.

Пакетот содржи 2 сепаратори (по еден за секоја нога)

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
▶ Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

РЕЛАКСИРАЧКИ СЕПАРАТОРИ ЗА ПРСТИ НА НОЗЕ

Овие практични релаксирачки сепаратори/разделувачи на прсти совршено се прилагодуваат на обликот на стапалото благодарение на структурата на гелот и ергономскиот дизајн, исправувајќи ги и исправувајќи ги прстите и спречувајќи ги да се тријат и преклопуваат.

Ново! Увозот од ЕУ. Оригинален!

Покрај тоа, тие обезбедуваат пријатно чувство на релаксација и одмор во стапалата, помагајќи да се спречат и елиминираат проблемите предизвикани од пченка, чекан на прсти, плантарен фасциитис, дијабетични стапала, слаба циркулација, шпорети на пети, прсти од канџи итн.

 

Карактеристики:
 • Направено од силиконски гел (без БПА)
 • Содржи 2 сепаратори (по еден за секоја нога)
 • Мека и пријатна на допир.
 • Спречува преклопување на прстите, го коригира држењето на телото и го стимулира протокот на крв.
 • Тие можат да се оладат или загреат за да се постигне ефект на студ / топлина.
 • Чистење со млака вода и неутрален сапун.
 • Димензии приближно: 10 x 3 x 6 cm

РЕЛАКСИРАЧКИ СЕПАРАТОРИ ЗА ПРСТИ НА НОЗЕ

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

 • Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
 • Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
 • Или со јавување на нашиот телефонски број: 074 245 799

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “РЕЛАКСИРАЧКИ СЕПАРАТОРИ ЗА ПРСТИ НА НОЗЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА