-43%

Riddex апарат против комарци и други инсекти

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.


Заборавете на отрови, на скапата дератизација и на мртви бубачки и инсекти кои треба да ги собирате и да чистите по нив.

Riddex има патентирана електромагнетна технологија која креира иритирачка средина за глувците, инсектите и сите други штетници, без штетно влијание врз луѓето и домашните миленичиња!

Ефикасен, едноставен и безбеден производ за употреба.

Дава звуци нечујни за човековото уво, но ефикасни против мравките, комарците, лебарките, глувците итн.

 

 

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

Riddex апарат против инсекти

 

Riddex е апарат со електромагнетна технологија, со нејзина помош креира иритирачка средина за глувците, инсектите и сите други штетници. 100% ефикасен а безопасен и безбеден производ за користење. Дава ултразвучни бранови кои се шират низ целата просторија, без да има штетно влијание врз луѓето и домашните миленичиња!

Технолошки напреден и моќен апарат, кој најефикасно и најлесно ги одбива глувците, пајаците, комарците, мравките и сите други инсекти и штетници.

Riddex е многу едноставен за користење, едноставно, вклучете го во штекерот и тоа е се. Има практично ноќно светло. Покрива површина од 80м2 а се поставува на височина од 20 до 80цм од подот. Работи 24 часа дневно, 365 дена во годината. Технологијата на Riddex користи дигитални електромагнетни импулси кои се шират низ електричната инсталација на ѕидовите и на подот, допира дури и до најнепристапните места каде што живеат и се размножуваат горенаведените штетници!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Riddex апарат против комарци и други инсекти”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА