-60%

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 199.00 ден.

Шифра на производ: 198

АКЦИЈА 2 + 1 БЕСПЛАТНО

Неуредна кујна, изгубени клучеви, расфрлан накит… сега е минато! Ви претставуваме универзален самолеплив држач кој лесно можете да го поставите насекаде.

Исклучително висока носивост. Лесно се закачува на која било мазна површина како стакло, дрвени даски, огледала, мермер, плочки, а особено е важно да се залепи за секој рамен ѕид.

Држачот има ротирачка опција, која ви овозможува лесно да го изберете предметот што сакате да го отстраните.

Погледнете повеќе производи од оваа категорија
Прочитајте повеќе информации за нас, на нашиот блог
▶ Следете не на социјалните мрежи Facebook и Instagram
Услови за користење

Можете да нарачате и на телефонскиот број 074 245 799

Бесплатна достава за нарачки над 2000 денари

 • Купувајте безбедно
 • Плаќање при достава
 • Задоволството е загарантирано
 • Брза достава

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

Неуредна кујна, изгубени клучеви, расфрлан накит… сега е минато! Ви претставуваме универзален самолеплив држач кој лесно можете да го поставите насекаде.

Исклучително висока носивост. Лесно се закачува на која било мазна површина како стакло, дрвени даски, огледала, мермер, плочки, а особено е важно да се залепи за секој рамен ѕид.

Држачот има ротирачка опција, која ви овозможува лесно да го изберете предметот што сакате да го отстраните.

Овој мулти-држач можете да го поставите на голем број места во куќата:

 • кујна -за многу додатоци како ножици, сецки
 • спална соба – накит, шалови…
 • ходник -за клучеви во приврзоци,
 • бања -одделно за закачување сунѓери, турпии, ножици…
 • детска соба -за училишен прибор,
 • складирање -идеален за мали алатки.
Карактеристики:
 • Еко материјал,
 • Самолеплив,
 • Лесен за инсталирање,
 • Многу лесен за одржување,
 • Боја: црна, безбојна налепница

 

САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ ЗА НАКИТ И КЛУЧЕВИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

0
  0
  ВАШАТА КОШНИЧКА
  ВАШАТА КОШНИЧКА Е ПРАЗНАВРАТИТЕ СЕ ВО ПРОДАВНИЦАТА
  Scroll to Top

  TronShop

  Сакате попуст?
  Сакате попуст? Не грижете се. Само напишете ја вашата електронска пошта и ќе добиете промотивен код со попуст, кој можете да го искористите веднаш !
   ПРИЈАВА